Hlasování: Jakou rasu má vaše ponysona?
Zemní pony
Jednorožec
Pegas
Netopýří poník
Alicorn
Měňavec (changeling)
Zebra
Jak
Gryf
Hipogryf/seapony
Jelen
Kirin
Drak
Kombinace dvou a více ras
Jiné
[Ukázat výsledky]
 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ponysony a co o nás říkají
#31
@Dyonys: mnojo Rainbowlaugh to byla taková unicorn-sona ještě z doby před MLP:FiM Ajsmug v MLP světe jsem nejpodobnější Fluttershy (proto taky ten cosplay), takže všechny pokusy o vlastní obraz v Equestrii vypadají z velké části jako její kopie a moc se s tím toho dělat nedá.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#32
Mám pegase, protože létám na křídlech fantazie.
Odpovědět
#33
Já mám unicrona, barvy jsem vybral tak nějak podle citu + celkový vzhled přiblížit skutečnosti. Žlutá barva mi přijde taková nenuceně pozitivní.

Co jsem si tak nějak všiml (neplatí to vždy) ti co mají jednorožce jsou takový kutilové, pegasové sní někde v oblacích, zemnípony jsou šikovní na všechno možné a alicorni zase přirození vůdci a vizionáři.

Zatím hlasovalo málo bronies na to aby bylo možné dělat závěry, ale překvapil mě počet hlasů za zemnípony.
Odpovědět
#34
Mě taky měl jsem za to že zemáky snad skoro nikdo nemá
eternal shyness  Unsuresweetie  

DeviantArt
Odpovědět
#35
Moje OC před tím, než mi to jeden člověk překreslil do nynější podoby, to vypadalo jako nějaký divný jezevčík. Rainbowlaugh Ani to původně nebyla ponysona, ta se z toho stala postupně. Barevné schéma je schválně nenápadné, a taky je to zemní poník, aby nevyčuhoval (kromě zelených očí, ty má po mě). Také styl hřívy a ocasu je takový unifromější. Klisna prostě proto, že se mi nelíbil ostrý čumák FiM hřebců. Cutie Mark je prostě "cute", páč tak mi připadala ta původní inkarnace. Možná to není poznat, ale záměr se zvednutou špičkou hřívy bylo, aby to bylo podobné, jako to má Pinkie Pie.

Vývoj jako ponysona to hlavně mělo, když jsme se se Zmokem a Gedimanem sešli, abychom hráli Tails of Equestria, a já z toho udělal svojí postavu. Tam jsem jí vymyslel jméno Libra Star, vyklubala se z ní plachá knihovnice se závislostí na cideru.  Pinkiehappy

Nevím, kolik to toho o mě říká, ale asi ne tolik, jako ponysony ostatních.

[Obrázek: pf6ey7r.png]
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
#36
Fun1k: jo, toho "jezevcika" si pamatuju Rainbowlaugh placha knihovnice zavisla na cideru , to je pekny Pinkiesmile
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
#37
Moje ponysona je pegas, protože jiné mé vtělení je dračice, tak jsem si to létání přenesla i do ponypodoby Twilightsmile Pravda, nejprve jsem spíš směřovala k zemnímu poníkovi (protože mám ráda věci přirozené, létat zase tak dobře neumím a magie mě docela děsí Twilightblush ), ale nakonec byla touha odlepit se od země silnější Pinkiecrazy . 
Jméno žádné speciální nemá a ani žádnou equestrijskou backstory, protože jsem to prostě já a v Equestrii jednoduše nežiju a nijak zvlášť mě to tam ani netáhne. Mám vlastní svět, kde jsem doma, a i když svým psaním o Ponygrothu jsem svůj svět a ten poníkovský ze srandy prolnula, nevím, jestli kdy najdu chuť to prolínání řádně dotáhnout do konce a nějakou tu equestrijskou backstory si tak pořídit taky  moustache
Vzhled jsem vybírala tak, aby poník působil co možná nejvíc přirozeně a pozitivně. Mám ráda hodně barev, ale modrou asi nejvíc a žlutá se mi k ní prostě hodila. Vlnky na hřívě mi přišly sympaticky hravé (na účesy si vůbec nijak nepotrpím) a oči má více méně podle reality (no, možná by měly být trochu šedší). 
Charakter popisovat nebudu, páč srdciblízcí ho znají a ostatní nepotřebují číst referáty na téma mé existence Rainbowlaugh
- Nevytvářej si domněnky - Nezraňuj slovem - Buď sám sebou - Uč se milovat život i sebe sama -
Reklamááá!  
Moje písmotvorba zdeEresielin svět 
A malůvkotvorba tu: Eresielina čmrkárna
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)