07.06.2017, 15:04
Nějakým způsobem se ti nejspíš podařilo přepnout na výchozí téma MyBB. Stačí dojet na stránce úplně dolů, a tady se dá přepnout zpátky na Bronies téma, které má i aktuální logo 

Meow?
|
Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
|
|
07.06.2017, 15:04
Nějakým způsobem se ti nejspíš podařilo přepnout na výchozí téma MyBB. Stačí dojet na stránce úplně dolů, a tady se dá přepnout zpátky na Bronies téma, které má i aktuální logo
![]()
Meow?
08.06.2017, 15:18
ok. děkuju. asi nějak přes mobil sem mu to zadala. děkuju. Tak to se já moc omlouvám
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da
23.08.2017, 10:31
Bylo by možné přidat filtraci diskuzí pouze v Hry (OffTopic), ne celého offtipicu.
Bohužel, poslední dobou mají někteří jedinci potřebu odpovědět do všech "her" a pak je stránka s novými příspěvky plná zbytečného bordelu.
23.08.2017, 11:56
Všechno jde, ale kdo to bude dělat? Je to čas strávený zbytečným kódem navíc pro... jednoho nebo dva poníky? Nemyslím si.
Partition, recognition, emotion, intuition, action.
24.08.2017, 09:28
Náhodou, docela by se to hodilo. Zrovna teď je to opravdu dobře ilustrováno (viz poslední posty za 24h). V offtopicu se občas dá minout zajímavá diskuze, takže taky vyhledávám včetně něho, a tyhle "ryze inteligentní" hry opravdu obtěžují. (bez urážky
)Nejlepší by samozřejmě byla možnost označit vlákna, která nechci ve vyhledávání. Ale hádám že to by bylo ještě náročnější.
24.08.2017, 10:20
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 24.08.2017, 10:25 uživatelem Intrix. Edited 1 time in total.)
Evestar: lze to udělat pouze pro celé sekce.
//edit:příapdně z hlavní stránky kliknutím na
24.08.2017, 11:06
Na tohle bude nejlepsi napsat Adamovi, ten zpracoval cely offtopic exclusion system tak zda to lze jeste vice rozsirit =)
28.09.2017, 17:57
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 28.09.2017, 17:57 uživatelem Ajdrianpony. Edited 1 time in total.)
Chtěl bych se zeptat, jestli je možné niják nastavit, aby se mi některá témata vůbec nezobrazovala? Vím že je nemusím otvírat, ale mně štve už jen když je vidím
Člen řádu Equestrijských rytířů.
Ve svitu měsíce klaním se tobě mocná Luno, jež chráníš náš spánek a klid. S příchodem prvních paprsků slunce klaním se tobě mocná Celestie. Nechť teplé paprsky slunce prosvětlují naši cestu životem.
28.09.2017, 19:42
Bohužel nejde
29.09.2017, 11:43
@Ajdrianpony: Témata nejde, ale můžeš si zavřít hlavní kategorie fóra. U každé kategorie je na to přepínač vpravo v jejím záhlaví.
|
|
|