Chtělo by to tu nějaký slovník používaných výrazů, tedy pokud tu už něco takového není. Ale zatím jsem nic nenašl. Při pročítání fóra narážím na hromadu cizích výrazů a zkratek a já kolikrát ani nevím, o čem je řeč. Jsem tu poměrně nový a v místní terminologii se nevyznám
Ono to dělá v jakémkoliv browseru i na desktopu, když je dost úzké okno. Je nějaký důvod, proč je na té liště pod banerem absolutní pozicování? Mám teda pocit, že jsem s Madou o tom už kdysi dávno mluvil, ale kompletně jsem zapomněl na výsledek
@Fun1ik @azuliana @alkel Od toho tu je mobilní a tabletova aplikace Tapatalk, dokonce se i zobrazuje když jsi an mobilu nebo tabletu na této stránce a má to jednu obrovskou výhodu, dává ti to notifikace. Nemusíš to řešit přes email.