Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 3.75 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
[Obrázek: BP8xhf5.png]
[Obrázek: iYlIZkU.png]
Cuteness, ponies, kittens, animals, plushies, friendship, hugs, positivity, happiness and unexpected amounts of alcohol Flutterryay
Odpovědět
Zdravím, som tu po dlhšej dobe. A chcem sa spýtať. Čo sa to dokelu stalo? Na mobile používam tapatalk. A keď si dám bronies, tak mi tam vyhadzuje nejaké fekál porno miniatúry. Je to dosť nechutné. Až sa mi zdvíha žalúdok. Môže s tým niekto niečo spraviť?

Odoslané z STK-LX1 pomocou Tapatalku
Odpovědět
Dragon_Rider242: Kde přesně ti to vyhazuje / u jakého uživatele? Tohle je problém, asi zase nějaký spammer. Opravíme hned jak přijdem na to, kde to je.
Odpovědět
Nieje to u žiadneho užívateľa. Ide o miniatúry k subfóram. Posielam nejaký screen, aby to bolo jasné[Obrázek: 52849d441cf16dc782915e2a1f50e51c.jpg]

Odoslané z STK-LX1 pomocou Tapatalku
Odpovědět
Fórum bylo tímhle bordelem nedávno zaspamováno (několikrát) - všechen ten bordel jsme smazali, ale zdá se, že tyhle náhledy subsekcí zůstaly i když od smazání už uplynul nějaký čas :-( může se na to někdo z adminů prosím podívat?

@Dragon Rider: díky za nahlášení! Evidentně nikdo z adminů/modů běžně TapaTalk nepoužívá...
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
V pohode, som rád, ak môžem pomôcť len dúfam, že takéto nechutnosti tu už nebudú

Odoslané z STK-LX1 pomocou Tapatalku
Odpovědět
Zdravím, ako to vyzerá s riešením toho môjho problému? Stále bohužiaľ vidím tie nechutné obrázky

Odoslané z STK-LX1 pomocou Tapatalku
Odpovědět
Nainstaloval jsem si kvůli tomu Tapatalk a potvrzují, že to tam pořád zobrazuje ten shitporn. Bohužel ale nevím, co s tím dělat, protože tohle má v režii Tapatalk :/ Jediná věc, co je můžeš udělat je uzivatele v tapatalku do nastavení uzivatele a vypnout si náhledy obrázků u topicu. A nebo by šlo ten šatny náhled přepsat nějakým novým, zkusím tam přidat nějaký obrázek.

Odesláno z mého Mi A2 Lite pomocí Tapatalk
Odpovědět
Zatím nic, ale třeba se to za nějaký čas přegeneruje. Zkontroluju to odpoledne.
Odpovědět
@Dragon_Rider242: U mě to vypadá fixlé, náhled se už přegeneroval. Koukni se, jak to vypadá u tebe.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)