Hodnocení tématu:
  • 10 Hlas(ů) - 3.7 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Proč?
Protože nevěděl, jak ji chceš ty..

Proč bych se tak ráda opila a zapomněla na lásku?
Odpovědět
protože láska je šmejd a jen lame srdce nebo je věčná.
Proč se nechci zamilovat? Rainbowlaugh
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da
Odpovědět
No, lebo "láska je šmejd a len láme srdce" Ajsmug

Prečo je taký fajn pocit citovať sám seba?
Bow to the Princess!
Odpovědět
Protože se tak jen utvrdíš v tom, že to, co jsi řekl, je pravda a jsi na to hrdý.

Proč jsem zkoušela spočítat díry v sýru?
Odpovědět
To si už naozaj nemala, čo robiť Rainbowlaugh

Prečo radler?
Bow to the Princess!
Odpovědět
Protože co je sladký, to je dobrý.

Proč mám tak strašnou lenoru?
Elevea zdejší, Elevea webový
Ten, kdo historii nezná, je nucen ji opakovat. Ten, kdo historii nemaže, je nucen ji vysvětlovat.
Sborník, sborník, sborník!
Odpovědět
To je otázka, na kterou si musíš odpovědět jen ty sama.

Proč jsem dnes chtěla vyhodit z baráku všechny pavouky, ale pak mi jich bylo líto, když byla venku taková zima a tak jsem je nechala tam, kde byli? Twilightsmile
Odpovědět
To sa u teba prejavil element láskavosti Twilightsmile Flutterryay Čo sa týka pavúkov, tiež ich nikdy nevyhodím.

Prečo si kúpim chipsy a vnútri z obsahu sáčku je 70% vzduch?
Bow to the Princess!
Odpovědět
protože chtěj ušetřit a vidělat
Proč mám doma plno blbostí které ani nevyužívám?
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da
Odpovědět
Protože to tak má skoro každej.

Proč jsem se dnes s kelímkem, baterkou a tyčkou vydala na půdu lovit pavouky a každého z nich pojmenovala "Ludvíček"? Pinkiecrazy
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)