09.08.2016, 22:10
Protože nevěděl, jak ji chceš ty..
Proč bych se tak ráda opila a zapomněla na lásku?
Proč bych se tak ráda opila a zapomněla na lásku?
|
Proč?
|
|
09.08.2016, 22:10
Protože nevěděl, jak ji chceš ty..
Proč bych se tak ráda opila a zapomněla na lásku?
09.08.2016, 23:55
protože láska je šmejd a jen lame srdce nebo je věčná.
Proč se nechci zamilovat?
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da
10.08.2016, 12:13
No, lebo "láska je šmejd a len láme srdce"
Prečo je taký fajn pocit citovať sám seba?
Bow to the Princess!
10.08.2016, 13:51
Protože se tak jen utvrdíš v tom, že to, co jsi řekl, je pravda a jsi na to hrdý.
Proč jsem zkoušela spočítat díry v sýru?
10.08.2016, 14:35
Protože co je sladký, to je dobrý.
Proč mám tak strašnou lenoru?
Elevea zdejší, Elevea webový
Ten, kdo historii nezná, je nucen ji opakovat. Ten, kdo historii nemaže, je nucen ji vysvětlovat. Sborník, sborník, sborník!
10.08.2016, 18:07
To je otázka, na kterou si musíš odpovědět jen ty sama.
Proč jsem dnes chtěla vyhodit z baráku všechny pavouky, ale pak mi jich bylo líto, když byla venku taková zima a tak jsem je nechala tam, kde byli?
10.08.2016, 20:13
To sa u teba prejavil element láskavosti
Čo sa týka pavúkov, tiež ich nikdy nevyhodím.Prečo si kúpim chipsy a vnútri z obsahu sáčku je 70% vzduch?
Bow to the Princess!
10.08.2016, 22:34
protože chtěj ušetřit a vidělat
Proč mám doma plno blbostí které ani nevyužívám?
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da
10.08.2016, 23:25
Protože to tak má skoro každej.
Proč jsem se dnes s kelímkem, baterkou a tyčkou vydala na půdu lovit pavouky a každého z nich pojmenovala "Ludvíček"?
|