Hodnocení tématu:
  • 10 Hlas(ů) - 3.7 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Proč?
protože caps lock je pro nějaký lidi jako magnet

proč mě bolí rameno?
♕Pinkie L♥vers♕
Regio L♥vers
Odpovědět
Protože ti fungují nervy

Proč se mi hrozně líbí Pinkie parodie na Eminema? Rainbowkiss
Odpovědět
Pretože máš rád rap a máš rád Pinkie Twilightsmile

Prečo nestíham odpisovať?
Bow to the Princess!
Odpovědět
Protože MLP maratón Rainbowlaugh

Proč se teď na jeden chystám?
Odpovědět
Lebo už nemôžeš vydržať bez dávky poníkov Ajsmug

Prečo o tom hovorím, ako keby to bola droga?
Bow to the Princess!
Odpovědět
Protože mlp je jak droga
Proč je to vlastně něco jako droga?
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da
Odpovědět
Ješte....jedna...Pinkie.... Rainbowlaugh

Proč sem si dnes řekl,že se podívám na jeden díl a najednou mám půlku série za sebou? Rainbowlaugh
Odpovědět
Protože droga Rainbowlaugh
Proč se zrovna tahle komunita zaměřila na mlp?
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da
Odpovědět
Eeeeeeee.... Rainbowlaugh

Proč mi to nedává smysl? Rainbowlaugh
Odpovědět
E nevim
Proč u nekonečnejch čísel je už víc jak 7 tisíc
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)