01.10.2013, 12:37
Soon
A bit later.. ®
A bit later.. ®
|
Různé...
|
|
01.10.2013, 12:37
Soon
A bit later.. ®
01.10.2013, 20:41
Co to má být ty černý figurky?
01.10.2013, 20:46
aspon už mám na co šetřit
01.10.2013, 22:32
(01.10.2013, 20:41)Dragea Napsal(a): Co to má být ty černý figurky? Funko ma nejakou novou sadu figurek ktere se objevi ke konci listopadu v Anglii dle informaci co mam, ale jsou mezi nima i opravdu pekne normalni - viz Vinyl. Ale vice info zatim jeste nemam, uvidim jak na tom bude UK excluzivni dodavatel a kdyz se osvedci objednavka od nej ohledne BlindBag tagu, tak taky nejaky objednam.
01.10.2013, 22:44
Né tak docela normální, ty dvě *nečerné* svítí ve tmě
02.10.2013, 15:29
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 02.10.2013, 15:30 uživatelem Cally. Edited 1 time in total.)
02.10.2013, 19:47
UPDATE:
Ohledne Blindbag dogtagu - momentalne byla jejich distribuce v Evrope zastavena. Z bezpecnostnich duvodu... ... ... yeah.
16.10.2013, 15:33
Spatne zpravy - sberatelske verze MLP Dog tagu byli prave zruseny pro Evropu..
![]() Ty blindbagy.. to se jeste ceka co s nima bude. Hodne Excluziv zbozi zustava nakonec v Americe.. WTF.
16.10.2013, 21:53
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 16.10.2013, 21:53 uživatelem Ferraripony. Edited 1 time in total.)
samozřejmě, že zůstává. koho by jinak oškubávali DHL a spol na přemrštěných cenách za dopravu, když ne nás
|
|
|