Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 3.67 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Různé...
Kotobukya odhalilo prototyp další sošky z kolaborace s Hasbrem 
[Obrázek: 1.JPG]
Pro ty kteří by měli o takovýhle merch zájem, na stránkách jedishop.cz a sberatelske-predmety.cz dělají předobjednávky na Twilight (konec října 2019) a Fluttershy (únor 2020), no a Pinkie Pie je k dostání ihned. Tak či onak, každá soška vyjde na přibližně 2600,- + poštovné.
Odpovědět
Koukam, ze tam maji i Fluttershy v predobjednavce - ta taky nebyla driv znama?

https://www.jedishop.cz/cz-detail-901969...22-cm.html


[Obrázek: my-little-pony-bishoujo-pvc-soska-1-7-fluttershy-2.jpg]
Odpovědět
@Melgahr máš pravdu, Fluttershy oznámili před třema dny (neboli hned před Rarity), ale mám dojem že už před nějakou dobou ukázali její prototyp. Kdyžtak tohle je "sheet" jak jednotlivé postavy budou vypadat.
[Obrázek: c44.jpg_large]
Odpovědět
Myslíte že je tu nějaká šance že se bude prodávat celý set mane six?
Nebo je lepší koupit teď?
Odpovědět
To jsou japonske figurky - viz. ostatni od stejneho umelce v shopu - tudiz ne.
Odpovědět
Jsou to sběratelské figurky Rainbowlaugh Takže nikdy v setu nebudou Rainbowlaugh Nedělá se to... Prostě po jednom... Společnost, ale jinak doporučit mohu ^^ Mam od nich nějaké figurky a kvalita je hodně boží Heart
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT I NA SEBE SAMÉ JE DŮLEŽITÉ, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT I NA POVINNOSTI A, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Moje MLP Sbírka: >>> ZDE <<<
Moje sbírka momentálně činí přes 1650 poníků https://data.mlpmerch.com/checklist/466/

FB stránky kde mě můžete zastihnout a požádat nebo se podívat na různé rady o MLP --->
Odpovědět
Nevěděla jsem kam to dát, ale kd o už viděl? Co na to říkáte? ^^
Mě to přijde celkem rozkošné a zajímavé Pinkiesmile
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT I NA SEBE SAMÉ JE DŮLEŽITÉ, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT I NA POVINNOSTI A, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Moje MLP Sbírka: >>> ZDE <<<
Moje sbírka momentálně činí přes 1650 poníků https://data.mlpmerch.com/checklist/466/

FB stránky kde mě můžete zastihnout a požádat nebo se podívat na různé rady o MLP --->
Odpovědět
Sice vypadá jak Pinkie ale hlas ma jiny
Everypony Equal,Everypony Loved

Tumblr

Jsem Faiko , ne Falko ,Failko a podobně !!!
Odpovědět
Faiko: Twilight mela ve filmu taky jiny hlas  Twilightsmile

jinak je to dost dobre  Rainbowlaugh Gummy je dobrej Rainbowlaugh
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
[Obrázek: 5796hJd.png]
Cuteness, ponies, kittens, animals, plushies, friendship, hugs, positivity, happiness Flutterryay
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)