30.11.2014, 16:37
to si nemyslim. ale měli bysme stim už skončit ten OT. tohle je tema na patou serii. ale nic se nestane když trochu opustime tema.
takže ať pokračuje diskuze o 5 serii
takže ať pokračuje diskuze o 5 serii
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight 

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"To prostě žeru




![[Obrázek: request__34___cloudy_rain_objection____b...5lsjlr.png]](https://fc01.deviantart.net/fs71/i/2012/326/a/0/request__34___cloudy_rain_objection____by_raylionheart-d5lsjlr.png)

(aktuální k 20.2.2017)