13.02.2015, 10:15
|
S5 - Všeobecná diskuze
|
|
13.02.2015, 11:21
Dragonalicorn: není divu, když je to vlastně první opravdový trailer . Woohoo!
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best OC přepracováno od bloodorangepancakes
13.02.2015, 18:23
Vypadá to fakt khůlově
a fakt ta jedna vypadá jako Adaigo ![]() 4Dragonalicorn: Prosímtě, nepiš tím začerněným textem, moje androidy to mají problém zobrazit dík
13.02.2015, 19:09
To sme na tom podobne ale nechápem prečo v tom hladate konšpiračné teórie a iluminatov a neviem čo všetko preboha je to seriál vetšinovo zameraný pre deti....
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
♥ Hatsune Miku ♥ ♥ I live for anime ♥ ♥ anime is my life ♥ #NIMU NIMU ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
13.02.2015, 19:13
@Pink: protoze serial je prosluly tim, ze je v nem schovano spousty easter-eggu, at se jedna o nechtene animacni errory ci opravdu chtene veci =)
Napr. creepypasta SlenderMare se tam ukazala jiz 2x, dil pred S4 koncem byli animacne omylem promenena CMka v tom vlaku, cimz to byl takovy tzv. "foreshadowing" toho, co se bude dit. Plus for fun! Ac to je serial pro deti, jiz byl silne bronyfikovan a vliv dospeleho publika jiz nelze zaprit.
13.02.2015, 19:17
Preto som povedal vetšinovo pre deti dospelí a celkovo15+ sú menšina..
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
♥ Hatsune Miku ♥ ♥ I live for anime ♥ ♥ anime is my life ♥ #NIMU NIMU ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
13.02.2015, 20:36
Ano, dospělí jsou menšina. Ale bronies jsou pořád výrazná skupina, hodně kupují figurky a Hasbro to ví. Proto nám i seriál trochu přizpůsobují.
13.02.2015, 20:43
13.02.2015, 20:49
Facepalm
no tak jo ale myslím že většina tých vecí je neumyselná... A pokial sa tam niečo nachádza určite nie mapa k nacistickému pokladu alebo atlantyda či iluminati
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
♥ Hatsune Miku ♥ ♥ I live for anime ♥ ♥ anime is my life ♥ #NIMU NIMU ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
13.02.2015, 21:02
No, ty ilumináty atd jsem tam sice najít cíleně chtěl, ale tuhle verzi slavného "oka" jsem neznal do té doby než jsem obtáhnul tvar toho obláčku a hledal něco, co by tomu asi nejblíž odpovídalo
|
|
|
Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)


![[Obrázek: ogqV1Ql.jpg]](https://i.imgur.com/ogqV1Ql.jpg)

(aktuální k 20.2.2017)