09.02.2013, 22:20
Já vyzkoušel pár myší, ať už mnou koupených, nebo u kamarádů atd, ale zatim mi teda nejvíc vyhovuje tahle:
Dobře se mi s ní hraje (nejsem progamer, takže to stačí), je přesná v Photoshopu, Maxu, lehká, dobře klouže po stole (nepoužívám podložku, resp. doma nemám žádnou, po které by dobře jezdila), sedí pěkně v ruce, tak ani jinou nechci. U myši jsem nikdy nevyužíval víc tlačítek, než jen 2 hlavní + kolečko (kolečko i jako tlačítko), u této myšky teda využívám i dvě postranní, která slouží jako krok vpřed/zpět, takže myšky s 50ti tlačítky nejsou nic pro mě.
Dobře se mi s ní hraje (nejsem progamer, takže to stačí), je přesná v Photoshopu, Maxu, lehká, dobře klouže po stole (nepoužívám podložku, resp. doma nemám žádnou, po které by dobře jezdila), sedí pěkně v ruce, tak ani jinou nechci. U myši jsem nikdy nevyužíval víc tlačítek, než jen 2 hlavní + kolečko (kolečko i jako tlačítko), u této myšky teda využívám i dvě postranní, která slouží jako krok vpřed/zpět, takže myšky s 50ti tlačítky nejsou nic pro mě.


![[Obrázek: Y027-1-8_T04.jpg]](http://www.kbprotector.com/images/ebay/Y027-1-8_T04.jpg)
![[Obrázek: Y027-1-8_T02.jpg]](http://www.kbprotector.com/images/ebay/Y027-1-8_T02.jpg)

