Bronies.cz

Úplná verze: Nová verze fóra
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Fórum bylo aktualizováno na novou verzi MyBB. Přešli jsme z verze 1.6.13 na verzi 1.8.4, se kterou (a nejen s ní) přišly opravy velkého množství chyb. Nejvýznamnější změnou je ale nový design. Však si ho už fórum zasloužilo  Twilightsmile

S tímto updatem bale muselo být odstraněno i pár funkcí. Nejvýznamnější z nich je Mapa uživatel, jejíž vývoj bohužel dál nepokračoval a tak není použitelná s novou verzí fóra.

Kdyby jste našli jakoukoliv chybku, budu rád za nahlášení Twilightsmile
Tak ten nový design se mi teda vůbec nelíbí. Celé je to teď takové zpřeházené a zmenšené a je trochu problém se v tom orientovat Applejackunsure Ten z minulé verze byl jednoduchý a příjemný.

Mimochodem, bude se ten nový design nějak vztahovat na příští rozměry loga? Přijde mi, že by tam sedělo spíš přibližně 2x širší logo, než je to nynější, ale nejsem si jistý, jestli to není jen mým širokoúhlým monitorem.
Ten nový design se mi na první pohled líbí Pinkiesmile V podstatě všechno je na stejném místě, akorát to vypadá úhledněji + Tlačítka jsou teď více viditelná.
A stále žádný Luna emoticon :/ Jinak design vypadá docela dobře.
Musel jsem otevřít stránku mimo tapatalk, co nedělám, a bohužel musím taky vyjádřit nespokojenost se vzhledem, jsem ještě víc zmatenej než z toho tapatalku po updatu. Ale to je pouze můj názor, budu i nadále spokojeně používat pouze tapatalk pokud se mi rozběhne, nechce totiž načíst novou stránku.
Bylo by možný přesunout ty panely, co jsou nahoře zase po logo?
Mě se na druhou stranu ten nový design líbí víc než ten starý i tím rozvržením prvků. Je jasné, že ne všem se bude líbit, ale nedá se přizpůsobit každému. Vždycky tu bude někdo komu se to nebude líbit a tím nemyslím nikoho konkrétního, ale všeobecně. Sice to bude chtít čas, než si uživatele zvyknou na nové rozvržení některých prvků, ale nakonec tomu přijdou na chuť.
Je to jen otázka zvyku, jediné, co se mi opravdu nelíbí, je ta černá lišta nahoře.
Problém je v tom, že starý vzhled byl ten výchozí od MyBB a jelikož ten se změnil, musel se s ním změnit i ten náš. O problémech s tapatalkem vím, byly způsobené chybou v pluginu, která se z nějakého důvodu neprojevila už při testování. Teď už by to mělo fungovat normálně.
Já se v té nové verzi fóra nevyznám Rainbowlaugh
Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11