Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bronies: The Extremely Unexpected Adult Fans of My Little Pony
Asi bych se měl cítit špatně za to, že sem si ho sosnul...ale...ne.
Odpovědět
[Obrázek: 25251276.jpg]
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
Přesně to sem měl na mysli. Vyjádři to ponifikovaně, jsi-li brony Rainbowlaugh
Odpovědět
Můžu být brony i bez toho, aniž bych používal ponyfikované memy.
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
Easy... mínus jo? Že já blbec něco říkal..,
Odpovědět
Já si to taky stáhnul, ale ještě jsem to neviděl. Nicméně s veškerým respektem k De Lanciemu, něco takového mohl a měl čekat, speciálně pak u fandomu, který vyrostl na tom, že epizody jsou volně dostupné na youtube a dalších stránkách.
That is not dead which can eternal lie, and with strange aeons even death may die.

H. P. Lovecraft
Odpovědět
Geestha, Ondrahub, tohle jsem mel uprimne moralni problem "slohnout". Ackoli jsem zasadne proti tomu, aby byly treba normy, zakony a vubec veskere verejne dokumenty zpoplatneny, neb "Chces dodrzovat zakon?...zaplat." je priserna blbost a Normalni vydirani.

Proste jsem rad ze to vzniklo, stejne tak bych nemel problem poslat "kafe" treba JanAnimations nebo Mandoponymu, nebo treba zaplatit klukům pivko za titulky. ...je to mozna hrozne neekonomicky, ale ferovy jednani.
Největší pohroma téhle malé země se jmenuje spravedlivě nasraný a žlučovitý Čech...
This ain't no place for no hero. This ain't no place for no better man. This ain't no place for NZ hero to call home...
Odpovědět
pidi: Kdybych si víceméně nemyslel, že je ten dokument zbytečný, tak bych možná měl taky aspoň menší problém to šlohnout. Každopádně nechci ten dokument nějak srážet nebo vychvalovat, dokud se na něj někdy v budoucnu nepodívám.
That is not dead which can eternal lie, and with strange aeons even death may die.

H. P. Lovecraft
Odpovědět
Já si nemyslim, že sem nějoho poškodil tim, že sem si ho stáhnul. Na net sem ho nepověsil, linky nikde nerozhhazuju, a prostě nemám těch pár kaček nazbyt ale podívat sem se na něj chtěl, takhle ho můžu aspoň ukázaz jinejm lidem co by si ho sami rozhodně nekouppili.
Odpovědět
Povedzme si to úprimne, aj rozširovanie dokumentu "menej legálnymi cestami" mu robí reklamu a nie každý má voľných 13 dolárov na kúpu. Kudos DeLanciemu a spol. za tú námahu, no tu súhlasím s Ondrom, v dnešnej dobe a pri dnešnej dostupnosti bola iba otázka času, kedy sa dokument začne šíriť aj inak, než cez Kickstartera.
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)