Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Galacon – zahájení prodeje vstupenek a společná cesta
#71
Cestu ještě nevíme, při nejhorší variantě cca 1600,- tam i zpátky, ale čekáme mnohem méně. Ubytování (fakt nebude dobré když nás v tom autobuse bude spát příliš) ještě řešíme, celkem se nabízí stanový camp poblíž, ten by měl být levný. Kapesné sebou už není nutné příliš velké.
Odpovědět
#72
Tak nějak optimisticky očekávám... (a jsem smířený že si žádný suvenýr nepřivezu)

1800,- vstup
1000,- cesta
0,- jídlo vlastní (voda teče na...)

Tzn. totální minimal budget tak 3000,-.
Když by se podařilo do nějakých 300,- za noc složit hlavu někde ve spacáku, bylo by to ideální, ale počítám s variantou spacák + autobus/lavička (ten park hned za budovou vypadá slibně) Už jsem spal i střeše dodávky a ve vlaku ta těch držácích na kufry, prostě to nějak dopadne... Twilightsmile

Možná zkusím vyrobit nějaký merch a povyměňovat ho za jiné drobnosti. Ono přecejen směnný obchod má lepší kurz než koruna k euru... AJ lie
Největší pohroma téhle malé země se jmenuje spravedlivě nasraný a žlučovitý Čech...
This ain't no place for no hero. This ain't no place for no better man. This ain't no place for NZ hero to call home...
Odpovědět
#73
Suvenýr si odvezeš ten nejlepší - vzpomínku a zážitek Pinkiesmile
A pokud jsem něco nepřehlédl, autobus se bude platit až za nějaký měsíc, dva - takže náklady nejsou všechny najednou, takže se to dá někde poshánět a nějakých pár tisíc navíc ještě do gala ušetřit, i když já tam taky jedu s tím, že si tam holt nic moc nekoupím Twilightsmile
Odpovědět
#74
(25.02.2013, 01:15)Ferraripony Napsal(a): ještě k tomu placení. dalo by se to případně udělat tak, že by to zaplatil někdo za mě přes paypal a já mu ty prachy poslal na účet? paypal nevedu a kvůli jedný věci si ho nechci zakládat a 200 bance za zahraniční platbu dávat nechci

No problem Pinkiesmile napiš mi PM a domluvíme se (nebudeš první a nejspíš ani poslední Ajsmug )
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#75
I'm sooo in! Vstupenka zaplatená.
Odpovědět
#76
Takže byli potvrzeni dva další hosté: Anneli Heed, švédská Spitfire známá pro svůj sexy hlas zvláště při vyslovování Apple Pie a dabing Cheerilee, Photo Finish, Rainbow Dash (zpěv), Spika, Sweetie Belle a Sweetie Drops a dále Acoustic Brony, kterého jistě uvádět nemusím Pinkiesmile
Odpovědět
#77
Zaplaceno! Twilightsmile
Největší pohroma téhle malé země se jmenuje spravedlivě nasraný a žlučovitý Čech...
This ain't no place for no hero. This ain't no place for no better man. This ain't no place for NZ hero to call home...
Odpovědět
#78
Zaplaceno
Odpovědět
#79
Objednáno... a snad v nejbližší době zaplaceno Rainbowlaugh

UAAAH.... Teď jsem si projel fotky z minulého roku. Vypadá to úžasně, tak snad moje tělesná schránka do sprna vydrží. Rainbowlaugh
“Time you enjoy wasting is not wasted time.”

― Marthe Troly-Curtin, Phrynette Married



Mr-Xin
Odpovědět
#80
Ze bychom ten autobus preci jen cely zaplnili? Tak to opravdu bude chtit nejakou nasadu od smetaku a na to vlajku a vitezoslavne si stoupnout si na ty kameny pred Forem (budovou kde se Galacon odehrava) stylu "Zeme dobyta!" Pinkiehappy
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)