Hodnocení tématu:
  • 7 Hlas(ů) - 3.14 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bronies a křesťanství
(26.03.2013, 11:10)Azuliana Napsal(a): Trochu OT, ale všem věřícím i nevěřícím přeji košer prožití svátku Pesah (Passover)!
Pokracujem v OT, pripomenula si mi jednu z mojich oblubenych pesniciek
MY PRIMARY FUNCTION IS FAILURE
deviantart: http://daoldhorse.deviantart.com/
Odpovědět
http://en.wikipedia.org/wiki/Invisible_Pink_Unicorn
(příp. http://cs.wikipedia.org/wiki/Neviditeln%...ro%C5%BEec)

Trollestia
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
Znám. Obecně mám k těmhle ateistickým projektům, pokud mě neprudí, tolerantní vztah. Štve mě fakt jen "všechno vím, všechno znám a všichni věřící jsou idioti" přístup Dawkinse a jeho fanboys.
"I would not harm thee for all the world, friend, but thou art standing where I am about to shoot." - amišské přísloví
Cynický brony, který z vašich frou frou lovey-dovey příspěvků nejspíš facepalmuje.Facehoof
Odpovědět
(28.03.2013, 14:48)da old horse Napsal(a): Pokracujem v OT, pripomenula si mi jednu z mojich oblubenych

Písnička je super, ale hlavně se mi líbil klip poskládaný ze scén z filmu Ten Commandmets. Úžasný film a spolu s Ben Hurem jedna z mých all time super truper klasik.

(08.04.2013, 11:23)Vladivoj Napsal(a): Znám. Obecně mám k těmhle ateistickým projektům, pokud mě neprudí, tolerantní vztah. Štve mě fakt jen "všechno vím, všechno znám a všichni věřící jsou idioti" přístup Dawkinse a jeho fanboys.

Většinou je to jedna velká recese, teda aspoň od lidí co znám ze svého okolí (Špagetové létající monstrum a tak). Jinak ten přístup "jsi věřící, jsi idiot" mě štve taky, obzvláště, když potom ještě musíš člověku, co o tom nemá ani páru vysvětlovat, čemu že to vlastně věříš (ne, opravdu, ale opravdu nejsem wiccan a jakékoli spojení mé osoby a této "sekty" v jedné větě beru jako osobní urážku Pinkiehappy )
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
Celú túto recesiu (Invisible Pink Unicorn, discordiáni, pastafariáni, Cthulhu...) beriem s humorom.

"Organizačne" som katolík, no nestačím žasnúť nad tým, ako sa mnohí kresťania vadia, často nad úplnými nezmyslami, namiesto toho, aby spolupracovali - zvlášť "aleluja cirkvi", ktoré rastú ako huby po daždi, majú všehovšudy pár desiatok členov a monopol na pravdu. Tí ma teda nikdy neprestanú baviť.

Taktiež nemám rád názor "si veriaci? daj sa vyšetriť", pokiaľ človek nie je členom nejakého deštruktívneho kultu, nech si verí, v čo chce. Militantný ateizmus alebo militantné náboženstvo, ani jedno neveští nič dobré a "diskusie" s takýmito fanatikmi sú obvykle len nekonečným opakovaním svojich vlastných argumentov.

Azu, prečo považuješ wiccu za sektu? Nič proti, len by som to chcel vedieť, veľmi sa v tom neorientujem. Ak je to na dlhšie, kľudne PM.
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
Já discordianismus beru smrtelně vážně Twilightsmile Dokonce sem v pátek sněd špekáček. To sem ještě žral maso.
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
Odpovědět
Dokud víra člověka neškodí ostatním, je mi úplně jedno, jakého vyznání je (až na takové ty okultisty, od těch si držím trochu odstup).
První Equestrijský Drakobijcobijec
Odpovědět
Vadí mi, když někdo spojuje poníky s křesťanstvím.Jak tu zaznělo- je to něco uplně jiného.Já jsem věřící.V ponících mi jedině vadí trochu magie-ale pokud je to jen takhle v "pohádce" tak se to dá tolerovat.Doufám, že tu z toho nebude flame-o to mi vůbec nejde.Každopádně, nemám rád stránky typu-mlp je ďáblovo kolo, nebo něco takového.Takoví lidé se jenom za křesťany považujou, a nejsou jimi- jenom chtějí být zajímaví a křesťanství naopak pošpinit.
Odpovědět
Oni tomu ale opravdu věří. Jsou to sektáři, co vidí satana úplně všude.
Odpovědět
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)