Příspěvků: 713
Registrován od: Jan 2013
Hodnocení:
61
V Brně jasno, mírný opar nad horizontem, jinak podmínky zn. ideál!
Příspěvků: 994
Registrován od: Feb 2013
Hodnocení:
37
25.04.2013, 22:14
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 25.04.2013, 22:14 uživatelem Dex. Edited 1 time in total.)
Pozoruju z Pražského okna. Krásně čistý výhled
První Equestrijský Drakobijcobijec
Příspěvků: 778
Registrován od: Oct 2011
Hodnocení:
51
V Teplicích na balkóně je taky krásná viditelnost a dělám i pár fotek
It takes a long time to realize how truly miserable you are, even longer to see it doesn't have to be that way.
Only after you give up everything can you begin to find a way to be happy.
Příspěvků: 128
Registrován od: Nov 2012
Hodnocení:
18
V Mladé Boleslavi pozorovatelné, ale je poznat světelný smog, chtělo to vyjet někam dál od města. Ale podmínky byly ideální.
Yeah, I stumble in here from time to time.