Anketa: Kedy chceme zraz ?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
6.7.2013
3.13%
1 3.13%
13.7.2013
9.38%
3 9.38%
20.7.2013
53.13%
17 53.13%
27.7.2013
18.75%
6 18.75%
Kedykoľvek
12.50%
4 12.50%
Inokedy
3.13%
1 3.13%
Celkem 32 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prvý Banskobystrický zraz
Tak rozprával so sa so Steppom, a budem kupovať Apple Cider. Kto chce ? Pinkiesmile

Ešte jedna dôležitá vec:Kedy a o koľkej kto príde, chcem vedieť približné časy, aby som sa vedel zariadiť, a mal čo robiť s ostatnými ak sa bude na nejakú skupinku čakať, čož predpokladám že áno.
Mňau :3
Odpovědět
Zdravím rád by som prišiel ale v sobotu robím do druhej a som z BR, dalo by sa to stihnúť ak áno tak prídeme aj s bráchom Pinkiesmile + Fantaxbox, ktorý u nás momentálne chilluje Rainbowlaugh Cize celkovo tri kusi: Frozyy,Procitron a Fanta
Going into my own little world when the bass drops. djpon3
Odpovědět
Nó, tak mi napíš v PM, dám ti číslo a ozveš sa Pinkiesmile
Mňau :3
Odpovědět
S Frozyym budem v kontakte.
Odpovědět
Okay takže celú sobotu mám nakoniec voľnú.
Going into my own little world when the bass drops. djpon3
Odpovědět
Je k dispozici nějaký časový plán? Jako kde a kdy se bude něco dít...

Zatím to vypadá, že alespoň na část dorazím - autobus z Prahy přijíždí do BB v sobotu 6:50 (pro případné zájemce: cesta tam stojí 490,- a jede 7 hodin a 20 minut).

Otázka je: jak a odkud a kdy zpátky? Zaslechl jsem tu něco o Bratislavském after-sraze a tak podobně, ale nikde žádné podrobnosti... může někdo říct, co se v neděli bude dít?
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Flutterryay O časovom pláne ešte rozhodujem, keďže mám momentálne na nohe výron, a krívam, takže neviem ako by som sa na Urpín / kopec / škriabal. Nuž ale, hádam to dáko dám, a potrebujem vedieť aj príchody ostatných, aby som sa podľa toho zariadil a "spísal" predbežný časový harmonogram Pinkiesmile

No a o tom Bratislavskom toho veľa neviem, ale myslím že Steppa vie čosi viac, alebo kto sa toho podujal ...
Mňau :3
Odpovědět
Ani Steppa nevie... Pýtal som sa, zisťoval som, no neviem, kto má na starosti BA zraz (napadlo ma, či nie Kiraa, no ktovie). Jediné, čo viem, je, že to bude vraj rozlúčkový zraz s Lenou alebo niečo (Pidi tvrdil).

Akurát sa mi nepáči, ako sa to na seba hromadí - Evka nejde, Merrie nejde (= sausage fest), Basicovi blbne auto, Kocúrovi noha, Jerry aj s kolegom sa doteraz neozvali, Jamis ide autobusom... Ešte nech sa nám Ivory niekde zabudne.
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
Tak síce sa to [spoiler: serie] ale ja verím že sa všetko na dobré obráti a bude to pecka ! Pinkiesmile
Mňau :3
Odpovědět
Hotsteppa: Not possible. Mám to 19 km. Také vzdialenosti sú za pomoci bicykla akurát tak na zahriatie. Prídem nech sa bude diať čokoľvek.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)