Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 4.33 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zimní Karaoke party 2013 aneb zpívej pokud chceš!
Chtěla bych se zeptat že v neděli přijedu asi ve 14:00 takže aby jsem nepropásla vánoční nadílku (tuto zprávu jsem už sem dávala a nějak se "vymazala" Twilightsmile Pinkiegasp Trollestia
             Si myslíte že se podepisuji? To nemyslíte vážně  
                                                 Ne, vážně ne
                                                .....Pancake...
Odpovědět
Lawl, konečně jsem se sem podíval jak se to vyvíjí a ejhle... Akce (nedělní) je pár metrů od místa kde se chystám spát... dokonce na tu budovu vidím z balkónu... jsem velice potěšen :3
Odpovědět
Tak to přijdu i na tu sobotu!
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
(10.12.2013, 22:30)kacka0103 Napsal(a): Chtěla bych se zeptat že v neděli přijedu asi ve 14:00 takže aby jsem nepropásla vánoční nadílku (tuto zprávu jsem už sem dávala a nějak se "vymazala" Twilightsmile Pinkiegasp Trollestia


Ahoj, zhruba od 14:00 je v programu Vanocni nadilka, Tombola pro sponzory a spolecne foto vsech pritomnych proto doporucuji, pokud muzes, dorazit tak v 13:30 aby jsi mela jistotu ze to nemines, a hlavne aby jsi zaregistrovala svuj darek a sebe! =)

-Mel
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
Omlouvám se pokuď zde už byl podobný dotaz,zda přijedu budu vědět až v pátek,mohu si přihlášku podat tedy v pátek ?
Odpovědět
Pokud ještě bude místo tak určitě. Pokud tě to tam už nepustí, tak to můžeš zkusit na místě, protože určitěněkdo odřekne.
Odpovědět
(11.12.2013, 08:01)Stolicka Napsal(a): Omlouvám se pokuď zde už byl podobný dotaz,zda přijedu budu vědět až v pátek,mohu si přihlášku podat tedy v pátek ?

Co se da delat, i v patek to projde, zatim mista jeste jsou, tentokrat ma misto o malinko vetsi kapacitu nez to predchozi abychom se tam lepe vesli =)

UPDATE:
Doplnen list plateb predem, musim pochvalit lidi ze plati predem > minule to bylo na pokladne peknej zahul, takhle to bude easy peasy! Twilightsmile
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
UPDATE:
Dnesek je POSLEDNI den na zaslani platby predem, pote je mozne ze uz k nam nedorazi vcas!!!

Kdyz ta platba dorazi az pozde (eg. v pondeli), tak je mozne zaplatit za vstupne u dveri a platbu z uctu vratim obratem v Pondeli/Utery dle toho kdy to prijde. Ozvete se mi a ja to pak zkontroluji, dikes.
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
Můžu to poslat zítra? Jsem se snažil, abych měl peníze na účtu maximálně dneska, ale nevyšlo to.
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
Fun1ku můžeš mi prosím říct, co je na následujícím sdělení nejasného??

(11.12.2013, 14:30)Melgarh Napsal(a): Dnesek je POSLEDNI den na zaslani platby predem

Prostě pokud tu platbu nestihneš poslat dneska, tak ji neposílej a zaplatíš hotově na místě. Tečka. Nevidím žádnou nejasnost, nebo problém.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)