Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 5: Fight to the finish
#71
Proč stahovat, když zatím nejsou titulky?
My Little Pony Friendship Is Magic S04E05 1080p HD
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
Odpovědět
#72
Ale pětina série v háji, známe obsah pár dalších epizod, kde se nic podstatného dít nebude..to bude čtvrtina série pryč a příběh o truhličce se neposunul ještě ani o milimetr
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
#73
Koho zajímá truhlička? Fans maj žezlo, maj novej kukuč RD, maj Twilight pijící z baňky... To velký části komunity stačí ^^
Mint green + Pony + Music + Cuteness = Lyra

Zhu-li, do the thing!
Odpovědět
#74
Náhodou, mě truhlička zajímá a náležitě mě mrzí, že se ještě neobjevila. Applejackunsure
"Ať se děje cokoli, nikdy se nevzdávej sebe, svých přátel a snů."

Blog
Něco málo z tvorby
Avatar má na svědomí Ema Windpower. Pinkiesmile
Odpovědět
#75
nevite, kdy budou titulky? Staci i anglicky. Lepe prekladam text nez mluvene slovo. Tohle je prvni dil ctvrty serie, kterymu jsem nerozumnel.
"Proč bychom měli být dospělými, když nemůže být aspoň občas dětmi?" - 4. doctor

mé překlady: Vlákno s google docs nebo Wattpad
Odpovědět
#76
Titulky budou anglické nejpozději v Úterý a České hodlám dodat nejpozději následující den po vydání.
Odpovědět
#77
Tak konečně první díl ze čtvrté série, co se mi opravdu líbil Pinkiesmile
Odpovědět
#78
Já namouduši přestanu číst tyhle diskuze.
Scootaloo nedostala cutiemark!
No a co? Není hledání CM to, co dělá Cutiemark Crusaders?

Nenaučila se lítat!
No a co? Náhodou mi přijde zajímavé, že tenhle seriál má nějakého poníka s tělesnou vadou. A navíc to obsahuje krásnou morální lekci: Jestli nechceš být jako Silver Spoon a Diamond Tiara, tak si nedělej srandu z handicapovaných.

Nebylo tam nic o truhle!
No a co? Ve všech předchozích sériích se hlavní děj koncentroval do prvního a posledního dvojdílu, zbytek byla většinou samostatná dobrodružství. Proč to měnit?

Žádná akce!
No a co? Měli jste čtyři díly v řadě, kde bylo akce a temnoty víc než dost. Tohle je seriál pro malá děcka, pro rány Celestiiny! Ajbemused

Mně se díl líbil, hodně. Hodnocení mu dávat nebudu, protože se nechci vydávat za profesionálního kritika. Jestli se vám nelíbí, nebudu vám váš názor brát, ale upřímně, ty otrávené kecy, které vidím u každého, každičkého dílu, mně začínají dost vytáčet Facehoof

Keranis' Translation Trance - Moje překlady fanficů
Broníci a jejich charakteristika - Vědecký výzkum!
KAPUT - Tady kecám.
Odpovědět
#79
mě se ten díl dočista líbil jako každý jiný ! .) nejvíc ta pínička wow awesome ! Pinkiehappy))
10/10 !
---------------------------------------
Koukni se prosím na moje první PMV Pinkiesmile
tady -------- > http://www.youtube.com/watch?v=GDMJfKDb-...e=youtu.be
remake.
Odpovědět
#80
Vzhledem k tomu že CMC je má nejoblíbenější skupina poníků tak se mi tenhle nemůže nic jiného než líbit. Jen je škoda že na konci nebylo v podsatě žádné vystoupení, jen konec vystoupení Crusaders.

A mimochodem..jsem jedinej kdo si všiml že Sweetie už má dospělejší hlas? Že už to není taková squeaky belle jak kdysi? Flutterryay
it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes guillotine Rainbowdetermined2 Rainbowdetermined2
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)