Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pragoffest 2014
cim vic tim lip. pokud nas bude vic jak 10 tak to bude malinko zazrak, pokud vic jak 15 tak tomu nebudu verit
Odpovědět
no jo tak já si ho vezmu... Twilightsmile
Největší pohroma téhle malé země se jmenuje spravedlivě nasraný a žlučovitý Čech...
This ain't no place for no hero. This ain't no place for no better man. This ain't no place for NZ hero to call home...
Odpovědět
No, uvidíme kolik bronies bude mít cosplay, ale vím, že tam bude i dost casual sledovačů v cosplayích. Jenom já teď vím o třech...

Sent by Ponyriffic Binary Hoofwriter
Love and Tolerate není hloupost.

723462958

vanamartincz@gmail.com
Odpovědět
Ja beru komplet cosplay vcetne RandaloMetace ™ akorat musim nejakym mne zahadnym zpusobem dodelat brouseni a zacit sprajovat ale v soucasnem stavu jsem rad ze vubec se udrzim sedet na zidli... Pinkiehappy

Ale cosplaye berte berte, uz jen tady nas 5 jen na tyhle samotny strance tohodle vlakna Twilightsmile
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
Já ho nebudu mít celý con, ale jeden den určitě ano
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
Já budu mít pokus o Pinkie spy
Provázej vás duha
- Fluttershy; STrhák
Odpovědět
A já se budu jen dívat Rainbowlaugh
Steam Okuste můj skill!
DevArt - Okuste moje "umění"!
FiMfiction - Okuste moje povídky! (Eng only)

LIBSERKER OTP
Odpovědět
Bude na PGF někdo s kvalitní kamerou? Budu potřebovat nějaký materiál toho, jak oficiální organizátoři přednáší a baví se mezi sebou do svého dokumentárního filmu Kdyžtak se mi ozvěte do PM.

Ad cosplay: stále se rozmýšlím, zda si ho vzít nebo ne... :/
It takes a long time to realize how truly miserable you are, even longer to see it doesn't have to be that way.
Only after you give up everything can you begin to find a way to be happy.
Odpovědět
Takže, právě jsem informoval taťuldu, že bych si rád někam vyrazil. Už jedno sem byl na FFku, v chotěboři, a vše vyšlo skvěle, a i táta byl rád, že se mě na chvíly zbavil. Každopádně, chtěl bych jet, je mi patnáct, avšak, problém je trochu se školou, rád bych jel v pátek, tak se ptám: je možné jet nějakým vlakem po jedné hodině, a abych nepřijel až po Luně ?
"Well, look at you.
I thought you were wiser, but I thought wrong!
Tis a terrible pity. Like a moth flittering towards a flame."

-Knight Lautrec of Carim
Odpovědět
Liberecký kraj, konkrétně: Železný brod
"Well, look at you.
I thought you were wiser, but I thought wrong!
Tis a terrible pity. Like a moth flittering towards a flame."

-Knight Lautrec of Carim
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)