Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pragoffest 2014
OT:
Jakou spací místnost mají bronies?
Steam Okuste můj skill!
DevArt - Okuste moje "umění"!
FiMfiction - Okuste moje povídky! (Eng only)

LIBSERKER OTP
Odpovědět
No tak jó. Já taky přijedu. Aspoň na sobotu.
Odpovědět
A je to tady. Woo hoo! Poslední verze programu. Už se nic měnit nebude, stačí se jen těšit!
http://amber.festivalfantazie.cz/program...&linie=210
Odpovědět
Božínku já se tak strašně těším!!! Odpočítávám si dny na kalendáři! Pinkiehappy
“Ultimately, Fluttershy killed us all.” - Steelhooves

“You say that they’ll either kill me or I’ll give up.  Well they’re going to have to fucking kill me, because their world is a lie and I will not give up.  Ever!” - Littlepip

Ptejte se mě! Twilightsmile
Odpovědět
Tentokráte nebude. Stejně už by jí nebylo kam nacpat Rainbowlaugh (kdo ví, třeba na FF)

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
Odpovědět
neeeee přednáška v 10 ráno. to budu muset vstávat tak v 8 abych se navlíkla do celestie a dojela tam. doufám že tam aspoň někdo příjde ať nevstávám zbytečně
Odpovědět
Bude tam nejaky Video team? (predpokladam Honzdir)

Aby z toho byl zaznam pac napr. patek to nestiham, jen ten odpoledno-vecer.
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
Jako z toho převlíkání?
Největší pohroma téhle malé země se jmenuje spravedlivě nasraný a žlučovitý Čech...
This ain't no place for no hero. This ain't no place for no better man. This ain't no place for NZ hero to call home...
Odpovědět
LOL mno.. to jsem zrovna nemyslel ale proc ne.. Molestia blog skoncil tak by to byla zajimava tecka za jeho historii Pinkiehappy

Ale myslel jsem nekoho se stativem schopnyho nahrat ty prednasky ci tak =)
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
No domlouval jsem se s Honzdirem, není problém natočit komplet jako přednášku z karaoke. Nicméně bych potřeboval zásuvku a někoho s ntb na offloading na externí disk.

Sent from N7.gen1
Czequestria 2021 stream in works. Další srazy a přednášky jsou v mém webu a YT channelu.
Archiv: Komixový index
TeamSpeak 3 Server fangfactory.net
Web|Twitter|Steam
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)