17.02.2014, 07:03
|
Octavia fanklub
|
|
24.02.2014, 22:47
Hmm, musím si někdy přečíst tu Allegrezzu, podle všeho je dost dobrá
![]() Keranis' Translation Trance - Moje překlady fanficů Broníci a jejich charakteristika - Vědecký výzkum! KAPUT - Tady kecám.
25.02.2014, 09:45
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best OC přepracováno od bloodorangepancakes
01.03.2014, 09:45
Já mám Octavii na svém žebříčku nejoblíbenějších poníků.
Osobně jí mám radši, než Vinyl, ale ani proti Vinyl nic nemám. Jsem spíš na tu klidnější hudbu. ![]() ![]()
Avatar by Flattie.
![]()
01.03.2014, 10:16
Octavia je aspoň teda pro mně ztělesněním takové vážnosti a elegance
![]()
01.03.2014, 15:32
Elyra: Hoď to prosímtě do spoileru, ať tu nemáme tapetu
![]() Also: Keranis' Translation Trance - Moje překlady fanficů Broníci a jejich charakteristika - Vědecký výzkum! KAPUT - Tady kecám.
08.03.2014, 00:11
15.03.2014, 00:14
20.03.2014, 04:45
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším.
|
Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)




Osobně jí mám radši, než Vinyl, ale ani proti Vinyl nic nemám.
Jsem spíš na tu klidnější hudbu. ![[Obrázek: 231157__UNOPT__safe_animated_solo_octavi...%20(1).gif]](http://iambrony.dget.cc/mlp/gif/231157__UNOPT__safe_animated_solo_octavia_headphones_artist-verzi-9.gif%20(1).gif)
![[Obrázek: full.png]](https://derpicdn.net/img/2013/4/10/293669/full.png)



![[Obrázek: vinyl_and_octavia__02_by_inuhoshi_to_dar...79abkq.png]](https://fc05.deviantart.net/fs71/i/2014/066/b/a/vinyl_and_octavia__02_by_inuhoshi_to_darkpen-d79abkq.png)

![[Obrázek: vinyl_and_octavia__03_by_inuhoshi_to_dar...7a5v53.png]](https://fc03.deviantart.net/fs71/i/2014/073/8/c/vinyl_and_octavia__03_by_inuhoshi_to_darkpen-d7a5v53.png)