Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Maturita 2015
#71
Tak to jsem tu asi jediný, kdo psal o feminismu... Pinkiesmile

Kde se vzala ta averze ke gymnazistům? Já na gympl chodím a nevidím důvod, proč by mezi různými typy škol měla vládnout rivalita. Tenhle vystudoval hrnčírství, tenhle elektrikářství, tenhle zase gympl. Každý máme něco a měli bychom respektovat schopnosti ostatních Ajsmug

Keranis' Translation Trance - Moje překlady fanficů
Broníci a jejich charakteristika - Vědecký výzkum!
KAPUT - Tady kecám.
Odpovědět
#72
Paradoxní na tom je to, že jsem dospěl k závěru, že smrt je důležitá a nutná, ale sám bych nesmrtelnost klidně vyzkoušel, ale nejradši jako upír po boku Alucarda, ale to všechno tam nebyl čas ani chuť psát, protože paradoxně bych akorát měl víc chyb a i když myšlenka by byla hlubší, tak známka by byla horší.

No co. To je rozdíl mezi úvahou a úvahovýn textem Rainbowlaugh Maturita si moji plnou úvahu prostě nezaslouží, protože přijít s něčím uceleným a promyšleným... To chce čas. A 60 minut fakt není dost.
Odpovědět
#73
(08.05.2015, 15:20)Keranis Napsal(a): Tak to jsem tu asi jediný, kdo psal o feminismu... Pinkiesmile

Kde se vzala ta averze ke gymnazistům? Já na gympl chodím a nevidím důvod, proč by mezi různými typy škol měla vládnout rivalita. Tenhle vystudoval hrnčírství, tenhle elektrikářství, tenhle zase gympl. Každý máme něco a měli bychom respektovat schopnosti ostatních Ajsmug
Já osobně taky nerad hodně lidí z gypmlu... Z mého okolí jsou na gymplu hlavně ti největší blbci/ožralci/zhulenci, kteří pořád brečí, že je to strašně těžké, že se to nedá zvládnout, a že to máme my na střední strašně lehké... Jsou tu i světlé výjimky, ale není jich mnoho...
Odpovědět
#74
To známe... Problém není Apple, problém jsou fanoušci Applu- ta sorta lidí, které to přitahuje Rainbowlaugh

Stejné je to s gymplem, táhne to jistý druh poníků, který umí být poněkud... iritující.

Taky můžu s klidným srdcem říct, že jedny z těch nejhorších pazgřivců jsem potkal na gymplu. Ne, že by jinde taky nebyly hovada, ale většinou jsou přímočařejší a je jednodušší je předvídat a eliminovat možná rizika.
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
#75
Bohužel s vámi musím souhlasit. Bohužel chodím na gympl Rainbowlaugh
Odpovědět
#76
No asi tak, já posuzuji lidi podle toho, jak se mi jeví, ne podle toho, kam chodí na školu..


Odpovědět
#77
Super, gympl hejt.

Těžko říct, jestli to je pokus o troll nebo je třeba na někoho svalit vinu.

Lidé jsou blbí a nezáleží na tom, na jakou chodí školu. Pouze výjimky jsou chytrý (a tím nemyslím udělej test nastavený pro blbce a machruj na ty ostatní).

Nechápu ten povyk.
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
#78
A ticho po silných a až téměř sumarizujících slovech si dovolím přerušit svými dojmy z testu matematika plus.

Byla to celkem síla. Zdá se mi, že jsem to podcenil.
Úlohy složité nebyly. Jen jich bylo celkem dost. A pracných. A že bych vše stíhal se říci nedá.
S časem jsme u nás bojovali asi všichni.

Nějaké úlohy byly vážně nepěkné. Třeba úloha s výrazy A B C D a roznásobením mi přišla náročná na pozornost. A nemohu se ubránit dojmu, že jsem tam nějakou hloupu chybu udělal.

Naopak jsem byl celkem nadšený z konstrukce rovnoramenného trojúhelníku. Sice mi přemýšlení zabralo asi dvacet minut, ale ten pocit, když jsem to lousknul....
Že půjde o kolmost => Tháletovu kružnici jsem tušil od začátku, ale pořád mi to nemohlo dojít.

Psal ten test ještě někdo? Jak jste byli nadšení z obtahování propiskou?


Celkově ten test nebyl moc těžký, jen já i mí spolužáci jsme tragicky pomalí.
Love and tolerate
Odpovědět
#79
Zatím se mě teda maturita netýká, ale dělal jsem jednotný cermatí přijímací test, kde se also obtahovalo propiskou Pinkiesmile (upřimně mi to ani nevadí, rýsuje se tím líp a neni to tak zprasený - ale je to jen na jeden pokus žejo). Bylo to hlavně na čas - nebylo tam moc nad čím přemýšlet, prostě se musel počítat+rýsovat. Btw. podobnej příklad z maturit na tháletovku jsem měl v jinym přijímacím necermatím testu.

Co mě zarazilo je, že spousta lidí neví Jidáše.
Nechci se tu nad nikým povyšovat, ale tohle doopravdy patří do všeobecného vzdělání..
Odpovědět
#80
clanek k tomu o cem sme se tu bavili

http://blisty.cz/art/77378.html
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)