Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 4.75 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zimní Karaoke 2015 - po 4. společné Vánoce s CZ/SK bronies!
#71
(02.12.2015, 21:14)Jamis Napsal(a):
(02.12.2015, 19:51)Jita32 Napsal(a): Takže sponzor obědnán (posílám veliké díky Adamovi, pak ti to zaplatím) Na karaoke se strašně moc těším, už 3. Týden pracuji na dárku na nadílku - snad se sejde hodně broníků aby jsme si to parádně užili =)

S tvým lístkem to byla trochu detektivka (zdravím Adama Ajsmug ), ale nakonec v pohodě.

To je tak, když si někdo splete pole „zpráva pro příjemce“ a „zpráva pro mě“ Rainbowlaugh
Meow?
Odpovědět
#72
Možná stupidní dotaz, nicméně: když budu platit dva lístky, vyhovuje vám víc poslat dvě separátní platby, nebo to můžu zaplatit naráz?
Making the world softer, one plushie at the time.

DeviantArt
Twitter
Odpovědět
#73
@Cwossie: z našeho pohledu je to jedno, byť jsou dvě platby o něco přehlednější
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#74
Tak a je to, konečně jsem to poslal. Tet potřebuju dořešit to ubytovaní u Honzdíra. Jedu z Letohradu (asi 200 kiláků) Kdybych mněl přijet v sobotu v 11. je to nemožné.
Už jsem poslal SZ, Honzdíre. Mohli by jsme si o tom přes SZ promluvit?
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět
#75
Kapacita nejnovějšího brony bytu je naplněná, v nejbližších dnech všem pošlu přes pm informace jak se tam vlastně dostat Rainbowlaugh
It takes a long time to realize how truly miserable you are, even longer to see it doesn't have to be that way.
Only after you give up everything can you begin to find a way to be happy.
Odpovědět
#76
Perfektní , díky moc honzdire Pinkiesmile
Odpovědět
#77
Díky moc Honzdíre, já a Tom jsme ti moc vděční.
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět
#78
POSLEDNI MISTA


Jop je tomu tak, zbyva poslednich 8 mist a pak uvidime jeste ze starsich nezaplacenych rezervaci kdo zustane a kdo uvolni misto!

Proto pokud mate rezervaci, mate ji zaplacenou ci nemate a nedostali jste email, tak nam dejte vedet na info@czskbronies.cz!
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
#79
Takže, kdokoli má rezervaci a nedorazil mu mail, se musí ozvat? Resp. co ten e-mail znamená? Twilightsmile
Odpovědět
#80
Kdokoliv, kdo ma potvrzovaci email o tom, ze je zaplaceno, je v klidu. A lidi, co poslali penize ve Ctvrtek-Dnes tak at pockaj do utery a pak panikari Raritywink

System automaticky rozeslal upominkove maily ale je mozne, ze nekdo kdo ma dve ci vice rezervaci prisli neaktualni emaily, protoze jsme jeste nikomu nestornovali expirovanou rezervaci :p
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: