Hodnocení tématu:
  • 7 Hlas(ů) - 4.14 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
My little pony for iOS, Android a Windows phone
No tývado..... To je teda osudovej Androjd bug... Snad vám to fixnou...

[spoiler: Jžš tak moc jsem teď ráda, že mám iOS...]
Trollestia
Odpovědět
Jn, předtim to bylo, že chceš už konečně ten Android, a najednou... Rainbowlaugh Njn, výhoda uzavřené platformy pro pár zařízení, na to android není...
Odpovědět
Já neříkala, že chci strašně Android.
Jen jsem říkala, že asi budu mít nový mobil Rainbowlaugh
A na mobil si stáhnu LPS třeba.
Trollestia
Odpovědět
LPS = gameloft
Mlp = gameloft
Gameloft = bugy is everywhere
Rainbowlaugh perfektní vysvětlení
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da
Odpovědět
Oh ye, bugs are everywhere, but... Třeba v MC4 jich mox není, AKA v singlu jsem na žádnej nenarazil, a že už jsem na konci. Bugy maj spíš na těhle (Mlp, Lps) hrách, který utáhne i spoustu low-endů, takže optimalizace je oříšek... Bohužel no, ale zase bychom si nezahráli všichni... Pinkiesmile
Odpovědět
Spíš polevují u takových licencovaných věcech, které si spoustu platících hráčů najdou už jen kvůli značce, ke které patří a nemusí tak spoléhat na kvalitu samotné hry
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Já nevim co jste s tim nebo gameloft udělal. Mě to šlape v pohodě a i plinulejc. V příběhu v poho pokračuju a nic se nestalo.
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da
Odpovědět
Na Androidu (Xperia Z) běží v pohodě i po update, o postup jsem nepřišel. Jen jeden taký vtipný detail: z Canterlotu zmizel Sombrův hrad a hádejte, kam se Sombra poděl? Rainbowlaugh

[Obrázek: j8ELClV.png]
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
No to se mate co vam to jde...

Me sice poslali save, ale o 5 lvl nizsi takze nemam ani Sombru ani Octavii a ani odemcene vsechny Harmony sutry ...
Everypony Equal,Everypony Loved

Tumblr

Jsem Faiko , ne Falko ,Failko a podobně !!!
Odpovědět
Patch naprosto v pohode, nijak nemodifikovana hra, najednou je to sviznejsi, lokace jsou sirsi (zejmena u Canterlotu to byl opruz s tema changelingama), ve Free baloon pop hre jsem dokonce vyhral vlajkovej stozar akorat se mi zda, ze se min gemu generuje z potvor.
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)