Hodnocení tématu:
  • 17 Hlas(ů) - 4.53 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fluttershy fans
Wow, tenhle týpek dělá zajímavé obrázky Pinkiesmile

[Obrázek: commission___guardian_of_the_fortress_by...6bhvvc.png][Obrázek: sumia_fluttershy_by_alasou-d6964mx.png][Obrázek: fluttercop_by_alasou-d66b109.png]

Keranis' Translation Trance - Moje překlady fanficů
Broníci a jejich charakteristika - Vědecký výzkum!
KAPUT - Tady kecám.
Odpovědět
[Obrázek: shy_soda_by_gsphere-d5b8ijk.png]
[Obrázek: 140085273050.png]
[Obrázek: swim_coach_by_harwicks_art-d53omwp.jpg]
[spoiler: Zib je trubadúr] choďte a hlásajte. Nech vás Gandalf ochraňuje Pinkiecrazy

Milujem tieto smajlíky Rainbowlaugh
Odpovědět
(27.06.2014, 14:08)Keranis Napsal(a): Wow, tenhle týpek dělá zajímavé obrázky Pinkiesmile

[Obrázek: commission___guardian_of_the_fortress_by...6bhvvc.png][Obrázek: sumia_fluttershy_by_alasou-d6964mx.png][Obrázek: fluttercop_by_alasou-d66b109.png]

Jop Flutterryay
[Obrázek: like_an_angel_by_alasou-d6tvovl.png][Obrázek: la_la_la_by_alasou-d7fq30b.png][Obrázek: fluttershy_s_best_fan_by_alasou-d7lkld7.png]
Meow?
Odpovědět
[Obrázek: simple_day_by_alasou-d7o3hwi.png]

[Obrázek: some_kind_of_angel_by_alasou-d7f5kdh.png]
Odpovědět
http://fc09.deviantart.net/fs71/i/2011/3...4hq7vs.png


http://fc00.deviantart.net/fs70/i/2012/2...5h18wl.png
Co dodat jen:
Give me a PawHeart
Odpovědět
[Obrázek: animals_are_my_friends_by_adlynh-d6oz92g.jpg]
Rainbowderp
Odpovědět
[Obrázek: _new__fluttershy___my_little_portal_by_c...6clbbq.png]
Odpovědět
Takže, proč jsem FS fan? 1.Protože je mi povahově občas až děsivě podobná. Např.: v Filli Vanilli (s1e14), kdy měla zpívat před publikem tak jsem si okamžitě vzpomněl sám na sebe když jsem se školkou měl hrát divadlo a při pohledu na publikum sem se cítil stejně hrozně jak ona. 2.Její celkový vzhled vytváří prostě...Cuteness Overload Pinkiehappy, 3.Zbožňuji zelenou ve všech možných odstínech a barva jejích očí patří mezi mé nejoblíbenější. 4.Umí úžasně zpívat, 5.Dokáže mluvit se zvířaty, což by se mi často hodilo.
Nudím se, ptejte se mě, Brony,Fluttershy fan,Flegmatik lvl. over 9000! and Whovian.
Odpovědět
[Obrázek: sketch___flutterscarf_by_sophiecabra-d7rn08n.jpg]
Rainbowderp
Odpovědět
[Obrázek: gothic_fluttershy_by_theshadowstone-d7mhwi6.png]
Rainbowderp
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)