Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 4.2 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Občasné hromadné LG v Praze
Přemýšlím, že pokud se vydaří ten páteční sraz (a já se ho zůčastním), tak bych se pak zůčastnil i té Lasergame... Rainbowlaugh
Počítejte se mnou na 60% Ajsmug
První Equestrijský Drakobijcobijec
Odpovědět
Super! Nakonec to dopadlo tak že se ukážu na 99% i s kámošem asi ve stejnym věku Rainbowlaugh. Zůstanem tam i na DDR a jen mimochodem... jsme naprostý nováčci v LG. Sice hrajem airsoft ale tohle je naprosto něco jiného.



["Na promítání posledního dílu" mě naprosto nikdo neznal (jen Damael) takže bych sem rád napsal nějaké poznávací znaky: Je mi 13, měřím cca 165cm a jsem většinou celý v černém nebo se šedou mikinou] Takže pokud mi někdo něco chce... může semnou konečně prohodit pár slov Rainbowlaugh
Děkuji za váš čas a přeji hezký zbytek dne Twilightsmile
Odpovědět
Takže cena je pouhých 85Kč/hra podle 1. příspěvku? Awesome! Rainbowlaugh Taky jsem LG v životě nehrál, takže jsem hodně zvědav, jak to dopadne Pinkiesmile

A tentokrát by to chtělo, aby každý přišel už přímo se jmenovkou, na které by byl nejlépe i avatar z fóra, ať tam na sebe nevoláme neurčitými osloveními a hned si také daného člověka zařadíme Rainbowlaugh

Btw. Akce před LG výstavy s Honzdirem stále platí a potěšilo by mě, kdyby se kdokoliv přidal, abych nemusel jít sám Pinkiesmile
It takes a long time to realize how truly miserable you are, even longer to see it doesn't have to be that way.
Only after you give up everything can you begin to find a way to be happy.
Odpovědět
Koukam ze muj tyden byl "alterovan" na ctvrtecni Lunar eclipse v Hradci, Patecni UV party v Praze a nasledujici sobotu tento Laser game a DDR.. a v nedeli nic tudiz byla by moznost prespani u nekoho? Ono muzu jit do bytu na Floru ale to bych tam byl 4ever alone jako Pinkiesad2

P.S.: Pokusim se nechrapat Twilightblush Diky!
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
U nás s Terokem myslím bez problémů
Odpovědět
Hlásím se taky. Pinkiesmile Tu třetí hru totiž budu mít zadara Twilightsmile
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
(23.04.2013, 20:42)Melgarh Napsal(a): Koukam ze muj tyden byl "alterovan" na ctvrtecni Lunar eclipse v Hradci, Patecni UV party v Praze a nasledujici sobotu tento Laser game a DDR.. a v nedeli nic tudiz byla by moznost prespani u nekoho? Ono muzu jit do bytu na Floru ale to bych tam byl 4ever alone jako Pinkiesad2

P.S.: Pokusim se nechrapat Twilightblush Diky!

U mě bude taky pár lidí přespávat, takže i tady možno Pinkiesmile a k tomu chrápání.... no bylo úžasné tě vidět chrápajícího s plyšovou Vinyl v náručí Twilightsmile ale v pohodě - neklidných spáčů už jsem zažil dost Rainbowlaugh
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Menší, malej, technickej dotaz: Metro jezdí nonstop po 10 (nebo kolika) minutách, nebo má někdy pauzu.
Yeah, I stumble in here from time to time.
Odpovědět
Poslední metro vyjíždí o půlnoci a první ranní jede tuším ve čtyři - vyjíždí vždy z koncových stanic. Přes den pauza není.
Hint #1: Pravidla jsou kámoš, ne žrádlo Ajsmug
Spoilers!
Odpovědět
Jen se chci zeptat protože se nechci stratit (a já sem toho schopnej) jestli tam nepojede někdo z plzně kdo se vyzná líp v praze než já. Jestli se někdo takovej najde tak pojedu jestli ne tak možná na 6%.
Pochybuju že se najde někdo kdo pro mně přijede z prahy.
Ale nevim možná bych jel na ten vyšehrad a přespal a pak se zučasnil i LG ale nevim jestli mně rodiče pustí.
don´t be silly be mad is much better trust me Pinkiesmile
Hlavně se koukejte jestli ste omylem nepostli R34/Gore jako se to stalo mě
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)