Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 3.8 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaše nedávné zážitky
*random rant reaction*

Azu, mne o tom hovor. Suseda pod nami má neskutočne uvrešťaného vnuka, ktorého zjavne nedokáže ukľudniť ani ona, ani jej dcéra - matka toho haranta (ktorá zrejme veľa rozumu nepobrala). Dokážem vychádzať s hocikým, no toto je na mňa priveľa. Detský plač znesiem, no ten jej vnuk vreští ako pavián, kľudne aj v noci alebo skoro ráno. Pritom JEJ vadí, keď nám doma zabrechá psica. Sestra jej už stihla vynadať, keď stretne na ulici mňa, tvári sa, že ma nevidí. Ak sa to ešte raz zopakuje a jej harant si pôjde vyrevať hlasivky, tak jej vynadám aj ja. Tak nepríjemnú ženskú som dlho nevidel.

*end of random rant reaction*
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
Můžeš použít metodu "Ježíšek neexistuje!"
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Rychlokurz dějepisu:
[Obrázek: ikBz45m.png][Obrázek: pd9TIDL.png][Obrázek: V5ZS2H0.png][Obrázek: yI23exf.png][Obrázek: 5rRrkSH.png][Obrázek: sZiOonC.png][Obrázek: lgAEjeA.png][Obrázek: U3rgh08.png][Obrázek: 6rj65Sm.png]

Keranis' Translation Trance - Moje překlady fanficů
Broníci a jejich charakteristika - Vědecký výzkum!
KAPUT - Tady kecám.
Odpovědět
Dneska jsem měl fakt úžasný zážitek sdílený s jednou uživatelkou na tomto fóru, Elis856. Jeli jsme do Brna, setkali jsme se a šli na nové Transformery. Film jsme si fakt užili a každý jsme nehorázně snědli jeden velký kýbl popcornu. Taky jsme se prošli po Brně. Každopádně, děkuji Elís. c:
Ehm ehm... mám tu i její fotku Pinkiehappy
[Obrázek: h53y3DA.jpg] kdy se Elis opravdu zaujatě dívala na pukající popcorn Rainbowlaugh

Mimochodem, jedna scéna z filmu mě totálně dorazila a to přesně scéna, kdy [spoiler: jeden z vědců pracujících na projektu trasformia (neřeš) si vytvořil velkou figurku Rainbow Dash, která se pak proměnila v samopal XD.]
[Obrázek: Rainbow_Dash_plush_Transformers_AoE.jpg]
Jo je to spoiler z filmu. c:
It's the middle of the day but darkness falls on the city, it's the shadow of a giant cybernetic death kitty.
And on the other side of town something rages down the path, if you had a lisp you'd know it's kickin' theriouth ath.
Odpovědět
Jak už tady kolega Rain řekl - Byli jsme společně v kině.
Vážně jsem si to užila a doufám, že si to i někdy zopakujeme. Taky děkuju Twilightsmile

Ehm, pár fotek by se tu taky našlo Pinkiecrazy
Bylo jich víc, ale tahle bohatě stačí Pinkiehappy
[Obrázek: 2eye6om.jpg]
''I don't wanna go.''
________________________
Want ask?
Odpovědět
(03.07.2014, 19:27)Rainfall Napsal(a):
[Obrázek: h53y3DA.jpg] kdy se Elis opravdu zaujatě dívala na pukající popcorn Rainbowlaugh

Vypadá to jako Velký Špalíček. Jste se mohli stavit za jinou uživatelkou fora (BladeRain) o patro níž Pinkiehappy
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
Fakt nevím, jak tenhle zážitek popsat... Asi vám to bude připadat jako blábolení nějakého zfetovaného šamana.

Dneska jsem si za soumraku vyšel do lesa. Měl jsem dost melancholickou náladu a necítil jsem se zrovna nejlíp. Kde jinde najít útěchu, než na kouzelném místě, kde se temnota lesa míchá se zlatým a oranžovým světlem zapadajícího slunce? Kde slyšíte šum listí a cvrkot hmyzu? Pinkiesmile
Pak jsem narazil na strom. To asi není žádné překvapení, když jsem se procházel lesem, že? No, nevím, co mě to popadlo, ale jen tak, bezdůvodně, jsem ten strom objal.
A teď se dostáváme k tomu šamanistickému blábolení: Ten strom na mě začal mluvit. Nemůžu vám sem napsat, co mi říkal, protože způsob, jakým jsme se dorozumívali, byl naprosto jiný, než lidská řeč. Naše komunikace byla postavena úplně mimo zvuky a gesta. Několik dlouhých minut jsem stál a objímal strom, duchem totálně mimo. Sdíleli jsme své pocity a trable, a na oplátku jsme naslouchali tomu druhému.

Když jsem odcházel, veškerá špatná nálada byla pryč. A měl jsem silný dojem, že jsem si právě našel nového kamaráda.

Nevím, jestli to byla nějaká moje zvláštní schopnost, nadpřirozený jev nebo projev mentální poruchy. Ale jedno vím jistě: K tomu stromu (a je to TEN strom, jedinečný) se ještě hodněkrát vrátím. Twilightsmile

[Obrázek: 137195455968.png]

Keranis' Translation Trance - Moje překlady fanficů
Broníci a jejich charakteristika - Vědecký výzkum!
KAPUT - Tady kecám.
Odpovědět
Oh Mel, you are so random...

[Obrázek: melgarhstr.png]
suh dud
Odpovědět
Tak jsem si vylil kafe do notebooku :/
Meow?
Odpovědět
madA OT:

To je v pohode, ja som si tam asi pred necelým rokom vylial čierny čaj. Asi tretina klávesnice mi funguje len pri prehriati NTB, musel som sa naučiť zopár klávesových skratiek, no NTB aj napriek stavu "tesne pred smrťou" zdarne funguje dodnes Twilightsmile
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)