Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 3.8 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaše nedávné zážitky
Azuliana: no gify sou cute, ale tvuj postoj k vanocum moc ne Rainbowlaugh no ja ho mam podobny, jen na ten stedry vecer se mi stava ze koukam z okna je ticho a ja tak nejak zjihnu...ale jen na stedry vecerPinkiesmile
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Vianoce sú fajn, hoci sú už dlho sviatkom komercie (a nie som kresťan, takže de facto mám o dôvod menej ich sláviť).

Ja zas neznášam Silvestra, posledného som trávil s psicou, papúchom, medovinou a poňmi.
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
Hostpepa: silvestr mi neva, to spis novej rok a ty stavy Rainbowlaugh
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
(12.12.2014, 11:58)Macaman Napsal(a): Azuliana: no gify sou cute, ale tvuj postoj k vanocum moc ne Rainbowlaugh

Tak já bych měla správně podpalovat byt za pomoci devitirameného svícnu Rainbowlaugh
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
Vánoce: jaký si to uděláš, takový to máš Pinkiesmile kdo si cpe do hlavy komerci a vyvádí kvůli dárkům, činí tak z vlastní vůle, patrně zblbnutý reklamou a tím co nám cpou masmédia den co den.

Na Vánoce se těším - konečně klídek a žádný stres. Jak doma, tak v práci Twilightsmile
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Pro mě jsou vánoce čas navíc s rodinou. Možnost déle spát a také si srovnat věci za celý rok a tak nějak se připravit na ten další. Pinkiesmile
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
Mno, když už jsem to nakousla, tak to sem hodím.
Protože chlapci jsou úžasní a zaslouží si pozornost Twilightsmile



(mimochodem první svíci zapálíme už za čtyři dny)
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
Timelapse z conaoke. Suddenly wils DaveL appeared Pinkiehappy
[Obrázek: zyLaiZY.jpg]
Edit: And jadus too Rainbowhuh
[Obrázek: ID1rEHD.jpg]
Meow?
Odpovědět
HtTp://wWw.yOuNgStYlE.Cz/wYpAtLaToR

StAré sWiNsTwO WyTažEné z hLuBiN čAsU. mUhEhEhEhE!!! *MUUUUCK*

Keranis' Translation Trance - Moje překlady fanficů
Broníci a jejich charakteristika - Vědecký výzkum!
KAPUT - Tady kecám.
Odpovědět
Jak rozesmát americké misionáře Církve Ježíše Krista, kteří vás zastaví na ulici? V mém případě se stačí představit křestním jménem (pro ty, co neví, jmenuji se Marie Pinkiehappy )
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)