Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 3.8 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaše nedávné zážitky
myslis takhle? Rainbowlaugh

[Obrázek: momdancer.jpg]
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Dneska jsem v trolejáku viděl malou holčičku s Pinkie Pie tričkem. Do teď jsem přemýšlel, jestli se na MLP vůbec malé holky dívají, protože jsem žádnou neviděl tak posedlou, jako většinu bronies. Rainbowlaugh
(škoda, že jsem na sobě neměl svoje Dashie tričko. Bych jí ukázal, kdo je nejlepší poník! Pinkiecrazy )
Odpovědět
Ale dívaj, kamarádova dcera poníky žere. Taky má tričko, ale s Celestií Pinkiesmile
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
To, že můj To-read list mívá neustále něco kolem 240 fanficů, to jsem věděl. Netušil jsem ale, že mají v součtu přes třináct milionů slov. Kdo to má jako číst?!
Já ne, na mě nekoukejte! Facehoof  Rainbowlaugh

Keranis' Translation Trance - Moje překlady fanficů
Broníci a jejich charakteristika - Vědecký výzkum!
KAPUT - Tady kecám.
Odpovědět
Chvíle, kdy mrazí v žilách a třesou se ruce. Chvíle, kdy dáváte všechno v sázku a doufáte že vyjdete s něčím alespoň stejně hodnotným...

Win 10 update!

[Obrázek: cjtI.png]
  __
2B    OR   2B
Welcome to my apocalypse
je to tvoje vina draime
já vím draime
Odpovědět
Když jsem četl, co všechno tam je za problémy, tak s tim upgradem ještě nějaký čas počkám. Zarezervováno mám, psali že na to je rok, tak co Rainbowlaugh
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
Odpovědět
Už tolikrát jsem slyšel, že desítky budou věčný systém, žádný další verze už nebudou... Dneska jsem se dočetl, že podpora desítek bude ukončená 14. 10. 2025. Jde to dohromady?

Možná nastane konec světa. Brány Equestrie se pak otevřou, aby spravedliví přátelští mohli projít...
In Equestria and Jamis we trust. Flutterryay Yay!
♫ Life in Czequestria shimmers... ♫
Odpovědět
tak vždycky vyjde něco novějšího a deset let je docela dost
jinak, ne že by moje plocha byla kdy přehledná, ale teď je to jetě trochu horší, protože se některé ikony změnily, ale musím těch deset oken pochválit, že to co bylo na sedmičkách fajn, to nechali a zatím mi to připadá, že jenom vytunili vzhled, dotykové rozhraní a nabídku start. Navíc mi připadá o něco "osobnější", třeba teď, když sem zkoušel Store tak kromě toho, že se omluvil že se server zasekl tak dodal "Jsou dny, kdy se prostě nic nedaří."
zatím jsem spokojený Pinkiehappy
  __
2B    OR   2B
Welcome to my apocalypse
je to tvoje vina draime
já vím draime
Odpovědět
Tak včera jsem byla za policajtku... Rainbowlaugh
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
Dear Princess Celestia! Yesterday, I got a surprise kiss from your sister, Princess Luna Flutterryay
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)