Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 3.8 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaše nedávné zážitky
[Obrázek: clanek-m-44.jpg]
velmi detailní a vkusný dáreček
[Obrázek: clanek-m-45.jpg]

Barborka, 5 let, kobylka rodící hříbátko
Barborka ve svých 5 letech namalovala kobylku, jak rodí hříbátko. Mám velkou radost, že jsme byli požádáni, zda bychom pro dnes již 23letou Barborku podle tohoto geniálního obrázku neudělali hračku. Musím říci, že to byla zábava od začátku až do konce a moc děkujeme za tuhle zakázku. :)


No ty vole. :D
Nechce někdo rodící princeznu ?
.
Odpovědět
Nechci zakládat novou diskuzi o...ehm...
[Obrázek: poop-300x300.jpg]
, tak se zeptám tady. Co si myslíte o tom geniálním vynálezu Squatty Potty? Myslíte si, že to člověk se zdravou myslí může koupit? Před pár týdny jsem tu ve vlákně s videi viděl na to reklamu. Myslel jsem si, že to můžou prodávat jenom v Jů Es Ej (na stránkách hrdě píší, že tam je to bestseller wut?), ale pak jsem šel po ulici a normálně na to vidím 10 metrový reklamní plakát na domě. Teď jsem se podíval na jejich stránky a chtějí za to kolem 1000 Kč, za slim verzi dvojnásobek, přitom slim je přeci menší a lehčí. Asi že je to ze dřeva, bo nvm. Co ale lidem brání si na záchod dovalit nějakou rozvrzanou plastovou stoličku za 10 Kč z doby komunistů, nebo prostě, víte jak. V tom sedě se předklonit? Nevím kdo sedí na záchodě vzpřímeně.
Tak se vás ptám, opravdu mají lidi už tak vymyté mozky, aby podobnou věc dobrovolně koupili? Já se radši stavím na stranu alobalových čepic a konspiračních teoretiků, protože jestli toto lidi koupí, tak svět fakt ovládají illumináti.
Odpovědět
Záchodová témata jsou vždycky nejzajímavější Rainbowlaugh Lidé mají v hlavě na....kakáno, takže jim asi přijde normální koupit za litr stoličku na hajzl, místo toho, aby si tam dali kus špalku, když tak nutně potřebují trůnit rovně. Ještě by měli dělat deluxe verzi s žezlem, korunou a pozlacenym toaleťákem. Určitě by se našlo plno lidí, kteří by to koupili.

Btw. musel jsem si vygooglit, co to vůbec je. Rainbowlaugh
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
Odpovědět
S databází zákazníků je celkem sranda.
Naděždu Šaškovou z minulého týdne zatím trumfnulo křestní jméno Blandina.

Jinak hláška školitelky "Doufám, že mi ten zákazník neumře, než tam dojede kurýr" taky zabila Pinkiehappy
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
niemand: Jo, nechtěl jsem tu na to dávat odkaz. Normálně když jsem si to googlil, bylo mi trapně. Rainbowlaugh
Odpovědět
OT: Pokud jde o tu mísu, to máte tak.. pro někoho je někdo, kdo za to dá 1000 kč blázen, protože si dá před WC špalek/stoličku/cokoliv Pinkiesmile Pro jiné je zase blázen někdo, kdo platí zedníkovi 200 Kč za hodinu za práci, kterou zvládne sám. Pro dalšího je cvok někdo, kdo dá za auto 5 mega, když se dá koupit za čistapade.. No a někdo by si zase nedal do koupelny nic, na čem není pětimístná cifra a ti ostatní jsou pro něj socky. Tak si vyberte. Jde spíš o to, že to někoho napadlo prodávat a prodává se to. V tom je celé kouzlo. Když někoho napadne zabalit h...o a prodávat ho, a lidi to od něj budou kupovat, z libovolného důvodu, tak je to naopak geniální.. Lidi třeba dají 1000 Kč za něco, co vypadá stylově, než aby vymýšleli, co tam dovalit, a nehyzdilo jim to koupelnu (já taky nechápu, proč někdo vyhodí 70 tisíc za vestavěnou skříň s montáží, když mi desky na ní v truhlářství udělají za 1800 Kč, jenže pro někoho je čas holt drahý špás a s estetitkou je to podobně).
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
No jo, co se divím. H*vna natřené nazlato se po milionech prodávají běžně, ať už se jedná o jakýkoliv druh trhu. Mně spíš nejde do hlavy, proč na ten záchod něco vůbec kupovat. když se stačí předklonit. To je tak nějak přirozené, řekl bych. Rainbowlaugh Ale opět, co se divím? Znám přece lidi. Holt, podle sebe soudím tebe. Stále předpokládám, že všichni budou stejně naladění, jako já.
Odpovědět
Na druhou stranu, jako stoůička pro malé dítě, které na hajzlík ještě "nedosáhne" to není špatný nápad. Nikdo z nás doma nemá školkovvý malý hajzlík a neustále řvoucí dítě, že chce vysadit na mísu je pěkná pruda Rainbowlaugh
Na druhou stranu se dětské stoličky k umyvadlu a WC normálně pořídí za 300kč max Rainbowlaugh
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
jestli che trůnit přirozeně tak na zahrádku ne ? A velkoměští můžou do nějakého krásného parku za lavičku.
.
Odpovědět
Tak nám zabili Ferdinanda. Tohle byl pátek třináctého se vším všudy.

Keranis' Translation Trance - Moje překlady fanficů
Broníci a jejich charakteristika - Vědecký výzkum!
KAPUT - Tady kecám.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: