Hodnocení tématu:
  • 7 Hlas(ů) - 3.86 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poníci ve snech
To mě se ještě o MLP nezdálo. Bohužel. Tak třeba to přijde dneska (kéžby)
Odpovědět
Tak dneska to byla jízda.

Poslední dobou se mi zdají samé katastrofické scénáře. Už ani nevím o čem bylo tohle, ale ocitnul jsem se v biologické laboratoři schované v jakési chajdě v horách.

Podařilo se mi nahodit přístroje co tam byly- kompletní výbava pro vytvoření klonu. Z jednoho počítače se mi dokonce podařilo zachránit a následně syntetizovat použitelnou DNA, kterou jsem následně vložil do vajíčka a to zdárně uchytil v jedné "nádrži."
Začala pěkně blastogeneze a brzo jsem si mohl říct "IT'S ALIVE!" Pinkiecrazy
Všechno probíhalo docela fajn, až na jisté potíže s imunitním systémem, ale to se mi podařilo kompenzovat a tak jsem si vypěstoval vlastní Lunu v akvárku Rainbowkiss

Sice trochu z jiného konce než obvyklá "Luna ve snech" ale vem to čert Rainbowlaugh
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Nedávno se mi zdálo o nějakym světě, prostě všichni mohli měnit podobu z lidí na poníky a obráceně. A Alicorni se dokázali zneviditelnit. Villain byla Nightmare Moon. Já sem byl jeden z agentů kdo po ní šli, další byla Octavia a Vinyl. Nejdřív sem pátral v nějakejch zříceninách, NMM dostála svýmu jménu protoże se tam na mě sbíhali klauni (mám klaunofóbii)
Nenašel sem nic jen Vinyliny brýle.

Pak Celestie pořádala nějakou slavnost ( Celestie jako člověk byla hrozně krásná) a najednou začala hrozná panika. Nějak sem si vzpomněl, že z Vinylinýma brýlema jdou vidět neviditelné věci. Nasadil sem si je a viděl NMM hned vedle mě. Zašklebila se na mě a vzlétla. Proměnil sem se na poníka (pegase) a lětěl za ní, nadletěl jí a pak sem jí stlačil zpátky na zem. Dál už si to nepamatuju.
Odpovědět
Discordian: Takže nejsem jediný kdo má samé katastrofické sny? Bohužel si poslední dny mé sny moc nepamatuju. Navíc mám poslední dobou i špatné spaní, ale snad to brzo přejde a vrátí se normální snění.
Lidský život je jako květina. Ze začátku je to malé a nerozvinuté poupě, ale jednoho dne nádherně rozkvete a až příjde jeho čas tak uvadne a uschne. To, že je někdo jen malé poupě ještě neznamená, že nikdy nerozkvete.



Odpovědět
To asi nejsi jediný. Předtím se mi zdálo ještě něco na způsob Mlhy, akorát tam nebyly potvory. Pouze v té mlze selhávala elektronika.
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Já mám všelijaké sny, ale poníky v nich rozhodně nemám Rainbowlaugh
"Jediné, co vážně ohrožuje dominanci člověka na této planetě, je virus."
Joshua Lederberg, Ph.D, Laureát Nobelovy ceny

"Pošetilý byl ten člověk, jenž postavil svůj dům na písku"

Můj mozek je jako Bermudský trojúhelník. Informace jdou dovnitř, ale pak už je nikdo nikdy nenajde.

Spousta lidí je naživu jen proto, že je nelegální je zabít.
Odpovědět
Dneska jsem se mi nezdálo přímo o ponících, ale byl jsem v nějakém strašidelném hradě, kde se třásla podlaha a já udělal :"Tthhiiss mmaakkeess mmyy vvooiiccee ssoouunndd ssiillllyy"
viz.
[video=youtube]www.youtube.com/watch?v=8jnTU4A5JpE[/video]
Provázej vás duha
- Fluttershy; STrhák
Odpovědět
Pinkiehappy Pinkiehappy
To je naprosto úžasná scéna, jedna z nejlepších Rainbowlaugh
Odpovědět
Dnes se mi zdálo o Dashie...only me and Dashie...i was in Equestria...with Dash...i going to all places with her...clouds, bed...Všude jsem s ní byl...jen já a ona...nikdo jiný tam nebyl...takhle bych to chtěl...
----------------------
Added more info!
----------------------
I was enjoy all the fun with Dashie...Race with her...love...kiss...and then i wake up...
Odpovědět
Já měl zatím jen jednou pony sen a samozřejmě ho zapomenu Rainbowlaugh
Steam Okuste můj skill!
DevArt - Okuste moje "umění"!
FiMfiction - Okuste moje povídky! (Eng only)

LIBSERKER OTP
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)