Hodnocení tématu:
  • 7 Hlas(ů) - 3.86 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poníci ve snech
Nedávno asi včéra nebo v pátek jsem měl zajímavý sen. Trochu mě ovlivnilo toto video http://www.youtube.com/watch?v=53QXDyZKYlc zdálo se mi že jsem jeden z poníků a lítám s Lunou na obloze
Překlady, povídky to je moje ^^
http://www.youtube.com/user/Pipa9437
http://pipa9943.deviantart.com/
začal podporovat Český dabing -> great to be different Twilightsmile
píšu se s malým p
"One small thing, can make a really big difference." - SkyStar
"Fire alone can save our Clan."
Odpovědět
Tak doposud si nic nepamatuji, až teď se mě zdály dokonce dva sny. Bohužel ten první si nepamatuji, akorát vím, že tam byla pinkie a na střeše a něco říkala. V tom druhém se od nás stěhoval soused a na chodbě bylo plno MLP obrázků. Asi si začnu vést deník, abych tu paměť na sny trochu zlepšil.
Meow?
Odpovědět
Raz sa mi snívalo že som sa stretla s twilight a pýtala ju aby ma premenila na alicorna! Rainbowlaugh
"I’m having fruit salad for dinner. Actually, it’s mostly grapes. All grapes, really. Fermented grapes… Wine, I’m having wine for dinner"

Odpovědět
tohle se mi zdálo pinkamena diane pie s rainbow dash tancují do hudby tacata
spike NOO WERE GOING TOO BE GRINDED UP INTO RAINBOWS !!! spike NOO
Odpovědět
(15.09.2012, 21:22)klusik Napsal(a): Aha, tak v tom případě už jedině slyšiny. Občas se mi stává, že vidím/slyším věci, které tam nejsou. A když se soustředím a podívám znovu, už je nevidím/neslyším Twilightsmile Nejsi ve stresu nebo přepracovaný? To má vliv...

Ani jedno... Rainbowlaugh Prostě mi asi už hrabe
Odpovědět
No, nebo tak :-D Jsem to nechtěl říkat tak natvrdo, no :-D :-D
Eeeyup!
www.klusik.cz
Odpovědět
mě se zrovna zdálo že jsem byl spy z team fortress 2 a zbil jsem discorda ve Skyrimskejch katakombách a pak jsem mu sebral roh
Odpovědět
Zrovna dnes se mi zdál ten nejhorší možný sen vůbec Twilightoops:

Byl jsem zavřen za celou v temné kobce s několika dalšími lidmi a snažil si vzpomenout, jak jsem se sem vůbec dostal a proč tu vlastně jsem. Po kratičké době náhle přišla cizí osoba, která odvedla jednoho z nás, při odvodu se bránil a strašlivě křičel. Zeptal jsem se tedy ostatních co s ním bude a ti mi odpověděli, že jej odvádí k výslechu a když jim nepoví co chtějí vědět, tak jej začnou mučit.

Chodbou se ozýval řev, prosby a naříkání a mě se chopil strach. Byl jsem vyděšen, bál jsem se, že by mě mohlo potkat to samé. Náhle nastalo hrobový ticho a jeden z vězněních s lítostí řekl: "Ten už to má spočítaný". Po chvíli přišel věznitel znova. Všechny si nás pečlivě prohlížel. Náhle jeho zrak spočinul na mě, usmál se, chytil mě a odvlékl s sebou.

Dorazili jsme do místnosti, kde čekal druhý věznitel. Přimáčkli mě do křesla a pak jsem zjistil, že ti věznitelé jsou Pinkemena Diana Pie a Butcher Shy. Začly mě vyslýchat. Pokládaly mi nesmyslné otázky, vyzvýdaly se mě na události o kterých jsem nic nevěděl a kterých jsem ani nebyl přítomen a ptaly se na věci o kterých jsem slyšel v životě vůbec poprvé. Pak je to se mnou přestalo bavit a natvrdo mi řekly, že pokud jim nic neřeknu, tak budou muset přejít k těžšímu kalibru.

Odešly ode mě pár metrů pryč a na něčem se domlouvaly. Vyděšený, kompletně nervově zhroucený a rozklepaný jsem seděl v tom křesle a prohlížel si místnost. Všude byla krev, různé mučivé nástroje a všelijaké prostředky na zprošťování lidí života. Náhle jsem si všiml, že na nedalekém stole volně leží nůž. Chopil jsem se tedy příležitosti! Zprudka jsem vztal z křesla a uchopil nůž. Mí věznitelé si toho všimli a vrhli se ke mně. Musel jsem jednat rychle, nebylo času nazbyt. Pevně jsem sevřel nůž a byl jsem plně rozhodnut vyhnout se mučení - vší silou jsem si podřezal vlastní hrdlo. Cítil jsem na krku palčivou bolest. Padl jsem k zemi a poslední věc co jsem slyšel, bylo jak jeden z Pikemena s rozčílením říká "No ****! Z toho už nic nedostanem!".

Probudil jsem se. Byl jsem v posteli - vyděšený. Musel jsem se ujistit, že je všechno v pořádku. Uf, ano! Byl to můj pokoj! Ale jedna věc byla stále divná. Stále jsem cítil palčivou bolest na krku. Zběžně jsem si to místo prohmatal rukou a ucítil zářez. V tu chvíli mi to došlo - já jsem musel být náměsíčný a fakt jsem se málem podřezal! Začal jsem ječet. Zburcoval celý barák. Lidi se hrnuli a zjišťovali co se děje.

Nakonec to dopadlo dobře. Jelikož jsem se probudil na podruhé a tentokrát doopravdy. Po opravdu dlouhém ujišťování, zda-li se teď opravdu jedná o realitu jsem si opravdu silně oddechl. V nikdy životě jsem nebyl takto vyděšený Twilightoops
"You want dubbing quallity? Bah! It´s the quantity what earns money!"


Odpovědět
(25.09.2012, 23:50)Tuxik Napsal(a): ...

Takhle si Damael představuje dokonalý den.
Odpovědět
(26.09.2012, 00:26)Foxter Napsal(a):
(25.09.2012, 23:50)Tuxik Napsal(a):
Zrovna dnes se mi zdál ten nejhorší možný sen vůbec Twilightoops:

Byl jsem zavřen za celou v temné kobce s několika dalšími lidmi a snažil si vzpomenout, jak jsem se sem vůbec dostal a proč tu vlastně jsem. Po kratičké době náhle přišla cizí osoba, která odvedla jednoho z nás, při odvodu se bránil a strašlivě křičel. Zeptal jsem se tedy ostatních co s ním bude a ti mi odpověděli, že jej odvádí k výslechu a když jim nepoví co chtějí vědět, tak jej začnou mučit.

Chodbou se ozýval řev, prosby a naříkání a mě se chopil strach. Byl jsem vyděšen, bál jsem se, že by mě mohlo potkat to samé. Náhle nastalo hrobový ticho a jeden z vězněních s lítostí řekl: "Ten už to má spočítaný". Po chvíli přišel věznitel znova. Všechny si nás pečlivě prohlížel. Náhle jeho zrak spočinul na mě, usmál se, chytil mě a odvlékl s sebou.

Dorazili jsme do místnosti, kde čekal druhý věznitel. Přimáčkli mě do křesla a pak jsem zjistil, že ti věznitelé jsou Pinkemena Diana Pie a Butcher Shy. Začly mě vyslýchat. Pokládaly mi nesmyslné otázky, vyzvýdaly se mě na události o kterých jsem nic nevěděl a kterých jsem ani nebyl přítomen a ptaly se na věci o kterých jsem slyšel v životě vůbec poprvé. Pak je to se mnou přestalo bavit a natvrdo mi řekly, že pokud jim nic neřeknu, tak budou muset přejít k těžšímu kalibru.

Odešly ode mě pár metrů pryč a na něčem se domlouvaly. Vyděšený, kompletně nervově zhroucený a rozklepaný jsem seděl v tom křesle a prohlížel si místnost. Všude byla krev, různé mučivé nástroje a všelijaké prostředky na zprošťování lidí života. Náhle jsem si všiml, že na nedalekém stole volně leží nůž. Chopil jsem se tedy příležitosti! Zprudka jsem vztal z křesla a uchopil nůž. Mí věznitelé si toho všimli a vrhli se ke mně. Musel jsem jednat rychle, nebylo času nazbyt. Pevně jsem sevřel nůž a byl jsem plně rozhodnut vyhnout se mučení - vší silou jsem si podřezal vlastní hrdlo. Cítil jsem na krku palčivou bolest. Padl jsem k zemi a poslední věc co jsem slyšel, bylo jak jeden z Pikemena s rozčílením říká "No ****! Z toho už nic nedostanem!".

Probudil jsem se. Byl jsem v posteli - vyděšený. Musel jsem se ujistit, že je všechno v pořádku. Uf, ano! Byl to můj pokoj! Ale jedna věc byla stále divná. Stále jsem cítil palčivou bolest na krku. Zběžně jsem si to místo prohmatal rukou a ucítil zářez. V tu chvíli mi to došlo - já jsem musel být náměsíčný a fakt jsem se málem podřezal! Začal jsem ječet. Zburcoval celý barák. Lidi se hrnuli a zjišťovali co se děje.

Nakonec to dopadlo dobře. Jelikož jsem se probudil na podruhé a tentokrát doopravdy. Po opravdu dlouhém ujišťování, zda-li se teď opravdu jedná o realitu jsem si opravdu silně oddechl. V nikdy životě jsem nebyl takto vyděšený Twilightoops

Takhle si Damael představuje dokonalý den.

Rainbowlaugh

♥grey as the moon and soul of its owner
blue as the coat and eyes of a loner♥

♥Why would a rose grow where nopony can see
Like a rose without thorns is how i feel♥

♥With smile like ripest apple you have ever seen
And eyes like meadow of emerald sheen
truly lost i have only been
in those eyes so serene♥


How are we to explain that We are not lonely to somepony who craves company?
Poems of Moon
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)