Hodnocení tématu:
  • 15 Hlas(ů) - 4.07 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pravidelné páteční srazy, Praha (Vyšehrad)
Děkuji za příjmně strávený kus odpoledne... tentokrát poprvé se zahraniční účastí (když nepočítáme Slováky) Twilightsmile
Odpovědět
Jadus: neboj se, mam jí u sebe.
http://www.bronyland.com/pony-personalit...Xw2NTYxMjE Pinkiehappy

Pravděpodobnost mého výskytu na pátečních srazech 50:50
Odpovědět
(14.03.2014, 22:14)Michy Napsal(a): Děkuji za příjmně strávený kus odpoledne... tentokrát poprvé se zahraniční účastí (když nepočítáme Slováky) Twilightsmile

Hehe Twilightsmile jo bylo to fajn, i když po setmění trochu zima na kraťasy.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Bude zítra někdo na Vyšehradě?. K vůli tomu supr počasí, co má být, jsem si vzal i dovolenou. Takže bych tam přijel. Pinkiesmile

Ale jak koukám na to Animeshow, tak asi opět nic. Twilightoops
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
See you there Twilightsmile
Odpovědět
OK. Beru na vědomí Pinkiesmile Tebe jsem dlouho neviděl, tak tě rád uvidím ty jeden piráte s disketou přes jedno oko. Rainbowlaugh
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
Do kolika tak bejvate na tom Vysehrade, resp. budete pokracovat nekam dal ?
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
To záleží na okolnostech. Ale po setmění se obvykle jde do další putyky, kde mají světlo Twilightblush
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
Já určitě dorazim
Odpovědět
Me2, ještě je takový super počasí a bude tam i Blue Storm Pinkiehappy .
Czequestria 2021 stream in works. Další srazy a přednášky jsou v mém webu a YT channelu.
Archiv: Komixový index
TeamSpeak 3 Server fangfactory.net
Web|Twitter|Steam
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 24 host(ů)