Hodnocení tématu:
  • 15 Hlas(ů) - 4.07 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pravidelné páteční srazy, Praha (Vyšehrad)
Když nedorazim do půl třetí tak vůbec...
Prominutím schvaluješ to, co jsi prominul a souhlasíš, aby se to stalo znovu.
Člověk by si měl nechat zajít chuť na vracení facek, dokud není schopen si sehnat drátěnou rukavici.
Spravedlnost je víc než vztah.
Odpovědět
Dnes to vidím přibližně na pátou. Počasí se na nás jen směje, později se sice zatáhne, ale sraz nám to určitě jakkoliv nenaruší. Ať vám to dnes rychle uteče a naviděnou později. Rainbowwild
Odpovědět
Vidím to mezi 4 - 5, ještě jsem na cestě do Prahy.
Dorazím každopádně Twilightsmile
Odpovědět
Dneska si to užijte... jsem stále v Rakousku a do večera to rozumně nestihnu.

Včera jsem se setkal s místními - taková rychloakce, domluva po Twitteru Pinkiesmile v restauraci s přiléhavým názvem "Pony Haus", kde pořádají pravidelná setkání bronies.

Doufám, že s dalšími odsud se uvidím i na Czequestrii Twilightsmile zatím to vypadá, že rádi přijedou.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Super, jen tak dál - jestli přijede alespoň polovina zahraničních bronies, které zmiňujete v různých příspěvcích, bude mít ta angličtina smysl. Na Převaláky doufám dorazíš?
EDIT: koukám že kolem pardubic je sluníčko, v praze je teď taky tak hezky?
Odpovědět
Po dlouhé době bych se mohl stavit, asi okolo 15:00
Michy: Ano, dnes je to sluníčko super zde.
Edit: Jenom potřebuju vědět kde sedíte, po těch měsících jsem to zapomněl. Rainbowlaugh Rainbowlaugh
Edit2: Slunce se nám schovalo. Twilightoops
Odpovědět
Taky dorazim zhruba po 18 hodině ale teď podle počasí venku to vypadá jak nabitej kondenzátor.
Czequestria 2021 stream in works. Další srazy a přednášky jsou v mém webu a YT channelu.
Archiv: Komixový index
TeamSpeak 3 Server fangfactory.net
Web|Twitter|Steam
Odpovědět
ETA 10 min, doufam ze uz tam nekdo je Pinkiesmile
První Equestrijský Drakobijcobijec
Odpovědět
(25.04.2014, 13:52)Michy Napsal(a): Super, jen tak dál - jestli přijede alespoň polovina zahraničních bronies, které zmiňujete v různých příspěvcích, bude mít ta angličtina smysl. Na Převaláky doufám dorazíš?
EDIT: koukám že kolem pardubic je sluníčko, v praze je teď taky tak hezky?

Jamis na Prevalaky nedorazi. Prevalaci dorazi za Jamisem. Rainbowlaugh
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
Přemýšlíme jestli se máme přesunout ke kroku, nevypadá to dobře s počasím zde Rainbowlaugh
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 5 host(ů)