Hodnocení tématu:
  • 15 Hlas(ů) - 4.07 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pravidelné páteční srazy, Praha (Vyšehrad)
Tenshi má nápad . . .Emm takže . . .Když je tak pěkně když teda zrovna neprší Ajsleepy" mě tak jakoze napadlo že by sme mohli udělat piknik srazPinkiehappy . . .S tím že by to probíhalo neurcity pátek. . .Podle domluvi samozřejmě. . .A že by sme si na Vyšehrad vzali deky buď ukuchtili nebo koupili něco dobrého a byli prostě hezky venku nejlip asi ve stínu x3. . .ale je to jen nápad tak mě prosím neukamenujte. . .=^.^=
Odpovědět
Za dobrej nápad ti tu nikdo neukamenuje. Možná by to stálo i za nové vlákno. A vybrat dobrou a klidnou lokalitu. Až budu doma tak na to můžu kouknout, klidně s tebou když budeš chtít.
Odpovědět
Tak jo :3. . .napisem si =^.^=
Odpovědět
Tak jsem po delší době "přidal do kroku" (díky dešti) a jako obvykle super společnost včetně pár nových milých tváří. I bůh mezi nás sestoupil. Byť má schopnost komunikace je omezena úmrtím jedné z hlasivek tak jsem se skvěle bavil. Díky vespolek celé partě za skvělý páteční večer. Pinkiehappy, Ajsmug
Odpovědět
Paradni sraz, super lidi, bezvadna atmosfera. Moc se pres tyden nedostanu na net, takze napisu jenom obcas. Piknik je super napad. Mam kamarada kuchare v jedne indicke restauraci, tak bych kdyztak mohl obstarat nejake jidlo jako smazene placky a nejake sladkosti. Mohl bych prijet patek 6. 6. S tim kamaradem budu o vikendu, takze nejak do te doby kdyby se domluvilo jestli neco bude. A pripadne teda po vikendu bych dal vedet jake to jidlo bych prines.
Odpovědět
Dneska se mnou počítejte...Na 120% Rainbowlaugh . . . .Těším se na vás =^.^=
Odpovědět
Not me today. Jsem mimo Prahu, ale počasí vypadá spíš na interiér.
Odpovědět
Pokud se vše povede, tak bych přijít mohl.
Nějak okolo 4 hodiny bych přišel. Pinkiesmile
Odpovědět
Dnes je krásně a mám super náladu, takže se hodlám taky jednou stavit :3
Kawai! To je tak dokonalý slovo :3

Má spisovatelská tvorba
Neváhej a přečti si pár řádků ^^
Odpovědět
Chtěl bych přijít [spoiler: i přes to počasí] ale nejdřív se musím přestěhovat.
Budete v kroku? Kdo tam je?
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 10 host(ů)