Hodnocení tématu:
  • 15 Hlas(ů) - 4.07 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pravidelné páteční srazy, Praha (Vyšehrad)
Tak já tedy taky dorazím když to mám tak blízko Pinkiehappy :3 Ale budu tam nejspíše nejmladší, ale co je na tom, že ? Pinkiesmile
Odpovědět
Sakra. To zas já nedorazím. Zrovna když se dějí ty nejzajímavější srazy tak nemůžu.
Odpovědět
Dnesni Vysehrad bude specialni - po vzoru My Little Konwent bude separatni stul jen s Jamisem.

Za prisednuti: 5 EUR
Za 10 minut rozhovoru: 5 EUR
Za kazdou nasledujici zapocatou minutu rozhovoru: 1 EUR
Za podpis: 10 EUR


Just kidding, asi tam budu kolem 7 vecer =)
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
Tak takhle už sem se chvíli nezasmál, díky Melgu!
Dnes nejspíš také dorazím a nejspíš i brzy (okolo 18:00) odejdu :/
Love and Tolerate není hloupost.

723462958

vanamartincz@gmail.com
Odpovědět
já málem dostal infarkt z těch cen Pinkiesmile
"Proč bychom měli být dospělými, když nemůže být aspoň občas dětmi?" - 4. doctor

mé překlady: Vlákno s google docs nebo Wattpad
Odpovědět
(15.08.2014, 09:15)Melgarh Napsal(a): Dnesni Vysehrad bude specialni - po vzoru My Little Konwent bude separatni stul jen s Jamisem.

Za prisednuti: 5 EUR
Za 10 minut rozhovoru: 5 EUR
Za kazdou nasledujici zapocatou minutu rozhovoru: 1 EUR
Za podpis: 10 EUR


Just kidding, asi tam budu kolem 7 vecer =)

Srandičky, srandičky... no jen počkej, ono na tebe taky brzo dojde Rainbowlaugh když srovnáš stav na začátku totohle roku a teď, tak (stejně jako vloni) ty události rostou exponenciálně a zdá se, že horní limit je stále v nedohlednu... Na Konwent jsem hodně zvědav - z více důvodů Ajsmug

Dnes taky dorazím na Vyšehrad, též kolem sedmé večer (doufám že ne později - mám v práci spoustu věcí k vyřešení - třeba konečně přetřídit fotky a videa z Galaconu a taky o tom něco napsat Rainbowlaugh ).
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Dneska mám cestu do Prahy, takže bych se snad měl objevit taky. Skutečně objevit, ne jako v úterý Rainbowlaugh
Meow?
Odpovědět
@mad: cim pojedes? Nejedes nahodou vlakem v 16:11 ci 17:11? A nebo studentem 16:15?
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
Nope. Jedu dřív, protože jdu ještě do awh vyzvednout opravený objektiv. Teď už sedím ve vlaku Twilightsmile
Meow?
Odpovědět
Prší, dem do Kroku.

Sent by Ponyriffic Binary Hoofwriter
Love and Tolerate není hloupost.

723462958

vanamartincz@gmail.com
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 8 host(ů)