Hodnocení tématu:
  • 15 Hlas(ů) - 4.07 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pravidelné páteční srazy, Praha (Vyšehrad)
hmm, uvidím ještě, zítra napíšu Pinkiesmile
Odpovědět
Bohužel, nemůžu přijít. Rodiče mi to teď nedovolí.Twilightoops Prý se s vámi uvidím na CZQ, tak ať jsem doma. Ach ti rodiče.Facehoof
Jakmile se peříčko a blesk spojí,
a Applejack poslední jablko dojí,
tehdy zázrak se stane.
Oheň v našich srdcích vzplane.
Odpovědět
Nééé Rini,na tebe jsem se tak moc těšil Twilightoops (jsem ten,co tě v jednom kuse objímal)
Odpovědět
Alespoň si já ušetřím práci s drcením tvých rukou na její objednávku Rainbowlaugh
"Proč bychom měli být dospělými, když nemůže být aspoň občas dětmi?" - 4. doctor

mé překlady: Vlákno s google docs nebo Wattpad
Odpovědět
áááght !!! Rainbowlaugh w8... ona si něco takového objednávala ? Twilightoops *cry* já už myslel,že mě má ráda,a místo toho si povolává 2 metrového dinosaura na lámání mých rukou Pinkiesad2
Odpovědět
Od kolika budete zejtra na Vyšáku? Možná bych se stavil Rainbowwild
Kawai! To je tak dokonalý slovo :3

Má spisovatelská tvorba
Neváhej a přečti si pár řádků ^^
Odpovědět
já mezi 3 a 4 hodinou,možná i dřív,uvidím Pinkiesmile
Odpovědět
takže pre-pre-party na vyšehradě a pak přesun na strahov? možná taky dorazím
Odpovědět
Možná bych se zítra mohla stavit a seznámit se s vámi (ale jsem hodně stydlivá jako Fluttershy, takže nejspíš budu hodně mlčet Twilightsmile ), kde přesně to na Vyšehradě je a bude to teda od cca 16:00?
Odpovědět
Tady je mapa a kdyžtak není problém napsat na forum a někdo na tebe počká. Většinou sedáme u jednoho z velkých kruhových stolů a na stole jsou BB, plyšáci, někdo má pony tričko, nebo tak něco. Že by nebylo, při bližším pohledu, poznat o koho jde, se moc často nestává.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 50 host(ů)