Hodnocení tématu:
  • 15 Hlas(ů) - 4.07 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pravidelné páteční srazy, Praha (Vyšehrad)
V pátek bych rád dorazil, pokud se stihnu uzdravit - i když bych rád někam jinak, než Krok Zpět (kam se chodí místo Vyšehradu v případě, že není hezké počasí). Nejdřív ale tak o půl sedmé, spíš později (protože práce).
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Je moznost, ze se zjevim v Prahee na patecni vecer. Pro novou hospodu jsem taky, pac mam rad cestovani po hospodach a Krok byla moc "otevrena" hospoda.

Dle zapomnetlivosti budu mit ssebou CCG ci pripadne BUCK: Legacy Game ci komiksy.
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
Jestli dorazíte oba dva také zvážím účast.

Edit: Co zkusit některý z těch pubů? Aspoň nebudeme muset s pivem čekat na obsluhu. A registrace se dá dělat přes net.

Edit 2: Pub vypadává, všude je plno.
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
Ještě než odejdu.
Doporučil bych aspoň jednou zkusit Tlustou Miš. Nezapomínat udělat co nejdříve rezervaci v nekuřáckém. Bez ní bychom jako skupina si asi nesedli..

Mě to osobně místo připomíná něco mezi skanzenem a tečkou (nezakouřenou).
Pivo dobré a a levné. Jídlo lepší průměr. Největší sůl pro 11 lidí. (pokud si to dobře pamatuji)
Pro zatím místo kroku dostačující.



Pokud mě přejde Trixieshiftleft tak se od nového roku vrhnu na intenzivní hledání sazových míst.
Odpovědět
Zítra mám v plánu se ukázat. Byl bych samozřejmě pro nějaký nekuřácký podnik, ale přijdu kamkoliv. I když se možná během večera vytratím.
Odpovědět
Ta Tlusta myš nevypadá špatně, jen to mám trochu z ruky, ale jestli tam jdete, určitě dorazím

Odesláno z mého GT-I9301I pomocí Tapatalk
Realita je iluzí a iluze je pouze realitou
Welcome to The End
Tvorba Nové album na cestě!!!
Yolo: You Obviously Love Octavia 
And don't forget to Djent!
Odpovědět
No nevim raději bych zkusil tu u houmra přijde mi taková lepší a ceny má lidové
Odpovědět
Taky by mi ta u Homera byla milejší, lépe se tam dostanu, ale v celku mi to je jedno.
Realita je iluzí a iluze je pouze realitou
Welcome to The End
Tvorba Nové album na cestě!!!
Yolo: You Obviously Love Octavia 
And don't forget to Djent!
Odpovědět
Táákže: Nové místo na srázky ( aneb, co to zkusit znovu? )

Na Karaoke jsem se bavil s Fangem, že bychom mohli zkusit nové místo na sraz.
Nějak se mě na netu zalíbila jedna restaurace s názvem Kopyto ( jak příhodné že? Rainbowlaugh ) a v pátek to jdeme tedy prubnout, jaké to tam v tom Hoofu bude.

Budu tam kolem půl šesté a koukal jsem, že to jsou dvě zastávky tramvají z Hlavního nádraží, směr Žižkov ( zastávka Husinecká a Hoof je cca 200m. za stadionem Viktorky )

Zde je odkaz na Restauraci. http://www.kopyto.cz/cz/

Podle fotek a 3D procházky to vypadá na pěknou hospůdku.

PS: Jedná se opravdu jen o vyzkoušení prostředí a nikdo neví, do čeho jdeme a kolik nás příjde a v jakou dobu. Takže rezervačka asi ztrácí na významu. Ale kdo se bude chtít přidat, tak bude vítán Pinkiesmile
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
Teď je v tom trochu zmatek, doufám že to nakonec nedopadne tak, že někteří budou obíhat všechny hospody po Praze Pinkiehappy

Zkusím dorazit kolem čtvrté.
http://www.bronyland.com/pony-personalit...Xw2NTYxMjE Pinkiehappy

Pravděpodobnost mého výskytu na pátečních srazech 50:50
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 6 host(ů)