Hodnocení tématu:
  • 15 Hlas(ů) - 4.07 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pravidelné páteční srazy, Praha (Vyšehrad)
Jak to vypadá se zítřkem (16.?) Sejdeme se? U Houmra?
...And the camera's got you frozen in time / Like a saved state in a game file / It's a heartbeat on a hard drive...
Odpovědět
Ano já jdu, rezervace na stůl č. 6 od 17 hodin na moje jméno případně na Bronies.cz.
Czequestria 2021 stream in works. Další srazy a přednášky jsou v mém webu a YT channelu.
Archiv: Komixový index
TeamSpeak 3 Server fangfactory.net
Web|Twitter|Steam
Odpovědět
Možná mě tam bude možné uvidět, rodiče zvažují puštění na sraz.
"Proč bychom měli být dospělými, když nemůže být aspoň občas dětmi?" - 4. doctor

mé překlady: Vlákno s google docs nebo Wattpad
Odpovědět
Se mnou 100% počítejte. Dorazím jako obvykle, kolem šesté. Tentokrát možná i dřív, uvidím jak to bude s povinnostmi......
Realita je iluzí a iluze je pouze realitou
Welcome to The End
Tvorba Nové album na cestě!!!
Yolo: You Obviously Love Octavia 
And don't forget to Djent!
Odpovědět
(15.01.2015, 22:26)Fang Napsal(a): Ano já jdu, rezervace na stůl č. 6 od 17 hodin na moje jméno případně na Bronies.cz od 17 hodin.

to je tam úplně vzadu že? v tom zadním salónku
Odpovědět
tento tyden bohuzel nemuzu, vecer sem v praci, dobre se bavteTwilightsmile
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Špatné zprávy, volali mi teď z Houmra, že mají úplně plno. Musíme se sejít jinde, na posledním rychlo-srazu jsme se sešli v hospodě "Klid po práci" navrhoval bych jít tam - nějaké jiné návrhy?
(rezervace: 6 míst na Bronies či moje jméno od 17 hodin)
Czequestria 2021 stream in works. Další srazy a přednášky jsou v mém webu a YT channelu.
Archiv: Komixový index
TeamSpeak 3 Server fangfactory.net
Web|Twitter|Steam
Odpovědět
No.... hospodu Klid po práci bych bral. Vypadá slušně a navíc z Vysočanské mi jezdí autobusy rovnou domů Pinkiesmile.

Odesláno z mého GT-I9301I pomocí Tapatalk
Realita je iluzí a iluze je pouze realitou
Welcome to The End
Tvorba Nové album na cestě!!!
Yolo: You Obviously Love Octavia 
And don't forget to Djent!
Odpovědět
(16.01.2015, 10:53)Fang Napsal(a): Špatné zprávy, volali mi teď z Houmra, že mají úplně plno. Musíme se sejít jinde, na posledním rychlo-srazu jsme se sešli v hospodě "Klid po práci" navrhoval bych jít tam - nějaké jiné návrhy?
(rezervace: pending)

Yes please. Prijdu taky, nazeru se, budu happy.
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
Yup, hlasuju pro Klid po práci Pinkiesmile
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 12 host(ů)