Hodnocení tématu:
  • 15 Hlas(ů) - 4.07 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pravidelné páteční srazy, Praha (Vyšehrad)
Uvidím, ale dlouho jsem nikde nebyl, tak bych se možná stavil Ajsmug
Kawai! To je tak dokonalý slovo :3

Má spisovatelská tvorba
Neváhej a přečti si pár řádků ^^
Odpovědět
Dorazím beru si notebook
Odpovědět
Ahoj,

je mi moc líto, ale necítím se dnes moc dobře (zase), netroufám si... Dobře se bavte.

JD
...And the camera's got you frozen in time / Like a saved state in a game file / It's a heartbeat on a hard drive...
Odpovědět
Krátké info:
20.2 2015 bude sraz u Houmra od 18:00. Máme V.I.P stůl na jméno Bronies.
Předběžná registrace je na METUPU.
Co je důležité nemůžu tento sraz organizovat z důvodu HWC. Byl bych rád kdyby se někdo zodpěvdný přihlásil a postaral se o tento sraz.
Odpovědět
Šlo by ten sraz udělat už od čtyř nebo pěti? Naši mě kvůli tmě nechtěj pustit.
"Proč bychom měli být dospělými, když nemůže být aspoň občas dětmi?" - 4. doctor

mé překlady: Vlákno s google docs nebo Wattpad
Odpovědět
Všeobecně není problém udělat sraz dřív. Například rezervaci od 15:30. Problém je že neočekávám že nás tam bude sedět víc než pár. Čas od 18:00 jsem zvolil s ohledem k pracujícím, dlouho studujícím a dojíždějícím. Navíc pokaždé píší že není problém přijít dřív stím ohledem že rezervace není ještě platná sám to tak dělám že chodím dřív protože tenhle sraz organizuji a nebyl problém si sednout k rozervanému místu.

Strach a ze tmy. Ten se už v seriálu řešil.
Odpovědět
(11.02.2015, 21:46)KRAJKHOUR Napsal(a): Když už:
Přijdeš v pátek na sraz?[/spoilerButt]

Přijela drahá polovička na pátek+víkend, takže jsem páteční večer strávil s ní.

Ale v neděli jsem si srazování vynahradil Pinkiesmile upřímně... už se dlouho nestalo, že by se fajn brony sraz stylu "posedíme v příjemné hospůdce" protáhl až na více než 5 hodin bez sebemenšího zádrhelu Twilightsmile
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
OT:
Ahoj poníci, nevím kam to napsat a nechtělo se mi kvůli tomu zakládat nové tema. sice je to menší blbost ale nedalo mě to a rád se podělím.
o co jde?
Jedu ze Žamberka v 12:00 do prahy autobusem na HL.N florenc v 16:40. a nasledně jdu na hlavní nadraží ČD a valim do Pyšel. Je totiž možné že se potkáme, asi mě nepřehlédnete budu mít sebou svojí Twilight. Mužem i pokecat ale když nebude na spěch.
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět
Jamis:
Jo pohodě. Minulý sraz byl po dlouhé době opravdu zábavný.
Ale v neděli jsem si srazování vynahradil. Nějaký sraz o kterém sem nevědělPinkiesad2?

blesk1j_CZ:
Od toho jsem vytvořil téma Náhodné bronies srazy -.
Nějak sem nepochopil kde a kdy byses chtěl sejít.
Sraz:
16.2 2015
v 16:40 hodin
na Florenci.
Správně?
Odpovědět
Krajkhour: To nebyl sraz v pravém slova smyslu.
Na neděli jsem si domluvil s Fangem předání vinyl Luny a Celestie z USA. Oba dva jsme nemohli dřív.
Při té příležitosti jsme si zašli do jedné velmi příjemné hospůdky, no a jak to u poníků bývá, tak nás tam pak ve stádu bylo 12. (družnost nadevše Twilightsmile )

Byla to spíše nedělní seance s poníkama, která se poněkud protáhla a byl jsem velmi rád, že to proběhlo ve velmi výborné atmosféře.
Někdo prostě v pátek čas nemá, nebo se ten dotyčný doví přímo až v pátek, že by mohl mít sraz, ale už nemůže, protože ví, že rezervace je už plná a nerad by tam byl na stojáka.

No a proč nevyužít té příležitosti v neděli, když je člověk v Praze, setká se s pár bronies a sedne si s nima do hospy že?
Byla to neformální záležitost. Pinkiesmile
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 24 host(ů)