Hodnocení tématu:
  • 15 Hlas(ů) - 4.07 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pravidelné páteční srazy, Praha (Vyšehrad)
Svoji účast můžete potvrdit na Meetupu.
Sraz na Vyšehradě 24.4. 2015 od 16:00
Vyšehrad.

Máme dokonce rezervaci u kulatého stolu pod kaštanem.



Mělo by být opravdu teplo a slunečno po celý den a noc krásná bez mraku.
Odpovědět
Nepřijdu, jsem v Hradci.
Odpovědět
Uvažuju o tom, že přijedu taky. Po Vyšehradě se mi už stýská. Uvidím ale až zítra.
Quint the Wanderer, professional amateur, at your service.
Ničit mi tam fény!

Odpovědět
Ja na Vyšehrad neprijdu. Budu u Houmra hrát MLP:CCG.
Odpovědět
To opravdu bude polovina na vysaku a druha polovina u houmra ? okay u houmra maji levnejsi pivo o 4 koruny to snad ale neni duvod chodit mimo sraz. Zitra ma byt 19 stupnu a polojasno. Pochopim ze se chodilo pryc kdyz byla zima... ted je ale hezky tak nevidim duvod hrat MLP:CCG u houmra kdyz ho muzes hrat na Vysehrade v prirode Pinkiesmile Ovsem chapu jestli ti je prijemnejsi uzavrene prostredi... tak bez k houmrovi nic proti tomu nemam jen je skoda ze se ty srazy takhle "Deli" :/
Odpovědět
Jedu do Bratislavy na velký sraz - jsem zvědav co bratia Slováci vymysleli Twilightsmile
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Přijdu. Twilightsmile

Pokusím se dorazit před 18h.
Odpovědět
(23.04.2015, 21:48)Stolicka Napsal(a): To opravdu bude polovina na vysaku a druha polovina u houmra ? okay u houmra maji levnejsi pivo o 4 koruny to snad ale neni duvod chodit mimo sraz. Zitra ma byt 19 stupnu a polojasno. Pochopim ze se chodilo pryc kdyz byla zima... ted je ale hezky tak nevidim duvod hrat MLP:CCG u houmra kdyz ho muzes hrat na Vysehrade v prirode Pinkiesmile Ovsem chapu jestli ti je prijemnejsi uzavrene prostredi... tak bez k houmrovi nic proti tomu nemam jen je skoda ze se ty srazy takhle "Deli" :/

Důvod. Protože výtr. Už jsme hrály kartičky na Vyšehradě. Nebylo to ono když zafoukalo a musely jsme setavovat celou plochu.

Pátek je to proto že 1 nový hráč jindy nemůže. Osobně bych byl radši za sobotu ale tento týden to vypadá že budu pracovat o víkendu.
Mě to taky mrzí že se nemůžu namnožit jak pinke pie Pinkiecrazy . U MLP:CCG ted potřebuji zase rozjet hraní a srazy takže mají přednost.

Kdo má zajem o kartičky s poníkama přidte na MLP:CCG sraz.
Odpovědět
Po delší době se ukážu,
Czequestria 2021 stream in works. Další srazy a přednášky jsou v mém webu a YT channelu.
Archiv: Komixový index
TeamSpeak 3 Server fangfactory.net
Web|Twitter|Steam
Odpovědět
Krajku zejtra nemuzu, at se vam to vsem vydari Ajsmug
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 7 host(ů)