Hodnocení tématu:
  • 15 Hlas(ů) - 4.07 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pravidelné páteční srazy, Praha (Vyšehrad)
Jsem na cestě... trochu zdržení v práci a teď je zaseklá tramvajová doprava mezi Palmovkou a Florencí
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Ahoj, kamarádi,

vím, že u mne už je to evergreen, ale padám na držku (v noci jsme fixovali server do 4. hodiny ranní) a po práci mi nezbývá než se odploužit domů a padnout do postele... moc se omlouvám, ale příští týden určitě přijdu! (Pokud mě tam tedy chcete, samozřejmě.)

Dobře se bavte,

JD
...And the camera's got you frozen in time / Like a saved state in a game file / It's a heartbeat on a hard drive...
Odpovědět
Příští týden bude FF-ko Ajsmug Já se dnes taky nezúčastním, jsem chtěn doma. Nashledanou ve vlaconu!
Love and Tolerate není hloupost.

723462958

vanamartincz@gmail.com
Odpovědět
Bohužel dnes nedorazím, taky kvůli tomu že příští týden bude FF.
http://www.bronyland.com/pony-personalit...Xw2NTYxMjE Pinkiehappy

Pravděpodobnost mého výskytu na pátečních srazech 50:50
Odpovědět
Well, když nemůže tolik lidí dnes co to dát na zítřek?
EDIT: Kdo bude chtít že Pinkiehappy tj. zítra k zastižení v hospůdce Na Hradbách
Person which made his decision
Za žádnou cenu mě nenuťte dělat facepalm...
Odpovědět
LOL nope Pinkiesmile dneska je tu hodně lidí a užíváme si dlouho neviděných členů

[Obrázek: KRRKHAF.jpg]
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Dnes můžu jen tiše (no dobře, tak i trochu nahlas) závidět  Rainbowlaugh
Užijte si to, já se nejspíš na hradbách ukážu zase až v září.
Quint the Wanderer, professional amateur, at your service.
Ničit mi tam fény!

Odpovědět
Ok, i see. Not welcome.
Person which made his decision
Za žádnou cenu mě nenuťte dělat facepalm...
Odpovědět
Díky moc za včerejšek, vážně jsem nečekala, že se to protáhne skoro o víc než hodinu oproti tomu, co mi bylo řečeno do telefonu Pinkiesmile byli jste všichni úžasní
Making the world softer, one plushie at the time.

DeviantArt
Twitter
Odpovědět
(26.06.2015, 22:05)Divočák Napsal(a): Ok, i see. Not welcome.
Nechápeš to správně. To byla reakce na tvůj výrok:
(26.06.2015, 20:17)Divočák Napsal(a): Well, když nemůže tolik lidí dnes co to dát na zítřek?

Jamis ti ukázal, že lidí přišlo dost, zatímco dnes nedorazil nikdo. Vítán je samozřejmě každý, kdo je schopen se ve společnosti přijatelně chovat  Ajsmug
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 9 host(ů)