Hodnocení tématu:
  • 15 Hlas(ů) - 4.07 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pravidelné páteční srazy, Praha (Vyšehrad)
A já taky :-)
drunken mantis grabs your ass
Odpovědět
Ok, máme rezervaci v podniku, který sice není na Křižíkově, ale není to zas tak daleko - konkrétně na Argentinské je restaurace 'Pinta - pivní steakhouse', kde nás očekávají od 18.00 Ajsmug další informace dodám do tohoto příspěvku během večera, jakmile se dostanu domů Rainbowlaugh
Rezervace je na jméno Sedláček, ale pokud se zeptáte na poníky, bronies nebo My Little Pony, tak budou vědět
It takes a long time to realize how truly miserable you are, even longer to see it doesn't have to be that way.
Only after you give up everything can you begin to find a way to be happy.
Odpovědět
Vypada to, ze asi taky prijedu akorat se zasobovanim, tudiz budu mit vetsi bagl sebou ale to se snad da nekam uskladnit do rohu :p
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
V klidu Mele, já budu s sebou taky mít velkou bagáž
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
Btw, mapa

https://mapy.cz/s/pIzh

[Obrázek: MjTSPS5.png]


edit - protože takový velký obrázek přitáhne určitě všechnu pozornost, duplikuji info z Honzdirova postu:

Pivní steakhouse "Pinta"
Rezervace od 18:00
Rezervace je na jméno Sedláček, ale pokud se zeptáte na poníky, bronies nebo My Little Pony, tak budou vědět
Odpovědět
Jestli je ještě místo tak přijdu Twilightsmile

Odesláno z mého D2305 pomocí Tapatalk
Odpovědět
To mám kousek z práce, tak dorazím kolem sedmé.
První Equestrijský Drakobijcobijec
Odpovědět
Takze rezervacku pro 20, projektor, nahlasit mestu a vstup za 20Kc? Rainbowlaugh
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
Počítají s tím, že nás může dorazit klidně i 20 Twilightsmile

Jinak přenosný plátno a projektor by se tam asi vešly Pinkiehappy
Odpovědět
Už s sebou beru monitor Rainbowlaugh
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 12 host(ů)