Hodnocení tématu:
  • 15 Hlas(ů) - 4.07 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pravidelné páteční srazy, Praha (Vyšehrad)
All i know is my gut says maybe.

Ale spíš jo, po práci, cca v sedm.
Odpovědět
(20.05.2016, 12:44)Secret_Void Napsal(a): ráda bych přišla ale ještě jsem na takovémto srazu nebyla Pinkiesmile

Neboj se přijít, nikdo ti tam hlavu neukousne Pinkiesmile Já tam asi mezi prvními nebudu, ale pokud se podaří, bude opět zabraný kulatý stůl (kolem hospůdky rovně a hned za ní doprava, je hned vedle její boční stěny)
Odpovědět
(20.05.2016, 12:55)CrystalShine Napsal(a):
(20.05.2016, 12:44)Secret_Void Napsal(a): ráda bych přišla ale ještě jsem na takovémto srazu nebyla Pinkiesmile

Neboj se přijít, nikdo ti tam hlavu neukousne Pinkiesmile Já tam asi mezi prvními nebudu, ale pokud se podaří, bude opět zabraný kulatý stůl (kolem hospůdky rovně a hned za ní doprava, je hned vedle její boční stěny)

takže to bude na vyšehradě ? a v kolik ?
Odpovědět
Zatím to podle počasí na Vyšehrad vypadá.
Já se asi dřív jak v pět nedostanu, ostatní netuším (půl čtvrté končím v práci a jedu z Tábora autem)
Odpovědět
podle norske predpovedi prset nemá, ma byt oblacno a cca 21 stupnu az do vecera, jen kolem osme se ma zacit zatahovat, ale ma byt teplo a zadny dest
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Je možný že se tam objevim (po dlouhý době, loolololol). Ale není to ještě jistý, musim se ještě stěhovat k tátovi, takže asi podle toho kolik věcí budu muset přestěhovat Twilightsmile Ale asi taky podle toho kdo tam půjde Pinkiehappy
I hear some gay sh*t around here  Rainbowkiss  Pinkiehappy
Odpovědět
Večer se taky ukážu.
Czequestria 2021 stream in works. Další srazy a přednášky jsou v mém webu a YT channelu.
Archiv: Komixový index
TeamSpeak 3 Server fangfactory.net
Web|Twitter|Steam
Odpovědět
Priletame z Japonska z Japan Pony Conu a ted sedime v Helsinkach ve Finsku.. letime skrz cas takze misto soboty priletame ted..
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
Vypadá to na pěkný sraz. Taky se přidám.
http://www.bronyland.com/pony-personalit...Xw2NTYxMjE Pinkiehappy

Pravděpodobnost mého výskytu na pátečních srazech 50:50
Odpovědět
Uvidím jak mi bude vycházet odchod z práce a zda nebudu muset pobíhat po Praze kvůli natáčení, ale zatím to vypadá že se taky zastavím někdy kolem 21.30 Pinkiesmile
It takes a long time to realize how truly miserable you are, even longer to see it doesn't have to be that way.
Only after you give up everything can you begin to find a way to be happy.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 5 host(ů)