Hodnocení tématu:
  • 15 Hlas(ů) - 4.07 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pravidelné páteční srazy, Praha (Vyšehrad)
Jsme tu, doražte. Cider fajn. Zatím sedíme u stánku, co vaří na Cidre.
Odpovědět
Plánuje někdo dorazit zítrejší na tropický vyšehrad?
Odpovědět
Rád bych dorazil - pokud tam bude někdo, kdo bude schopen a ochoten se bavit mj i o MLP Rainbowlaugh
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Hmmmm!  Twilightsmile  To zní jako dobrý nápad. Konečně se už nebudu moct vymlouvat na to, že je moc zima.


Zatím na s tím počítám na 75% 85%.
Odpovědět
Teplo bude sice nad moje limity příjemnosti, ale protože jsem tento konec týdne mimořádně v Praze, tak se velice rád připojím.
Quint the Wanderer, professional amateur, at your service.
Ničit mi tam fény!

Odpovědět
A zebra bude? Pinkiesmile

Asi bych dorazil, bude pěkně.
První Equestrijský Drakobijcobijec
Odpovědět
Zebra klidně může být, ale ten one and only Piano Zecora, na kterého jsme celý rok trpělivě čekali, až se nám vrátí, tentokrát nejspíš ještě ne (je opět mimo ČR).
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Dnes se mnou taky můžete alespoň na chvíli počítat - opět klasicky kolem 21.30 Twilightsmile
It takes a long time to realize how truly miserable you are, even longer to see it doesn't have to be that way.
Only after you give up everything can you begin to find a way to be happy.
Odpovědět
Možná se na chviličku ukážu, ať chytnu barvu na slunci Rainbowlaugh.
Odpovědět
V kolik tam cca budete? (ať vím jestli vyrážet z práce spíš dřív nebo spíš pozděj)
První Equestrijský Drakobijcobijec
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 6 host(ů)