Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czequestria 2014 - Con, ne sraz!
Případně by se tam dal přímo udělat odkaz ve stylu 320 CZK.
Meow?
Odpovědět
Pokud to má být jen orientační a ne na cent/penci přesně, může to být rovnou bez toho "to GBP" a každému se to zkonvertuje do jeho domovské měny (dle jeho lokace/jazykového nastavení prohlížeče/cojávímjaktogoogledělá). Jen tak na okraj Twilightsmile
Odpovědět
Uz jsem to updatoval - updatoval jsem toho vice po cele strance ale same drobnosti, nijak spesl to vyhlasovat zatim nebudu, az tam ted budeme davat vetsi updaty =)
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
nejsem si jistá co znamená to Eeyup! ( asi jsem jediná komu to nedochází Pinkiehappy )
Odpovědět
loufinek: co říká Big Mac místo ano?
"Proč bychom měli být dospělými, když nemůže být aspoň občas dětmi?" - 4. doctor

mé překlady: Vlákno s google docs nebo Wattpad
Odpovědět
Ano presne tak - je to Ano! A prazdne policko je proste prazdne, nic na nem neni tudiz se ta odmena jeho netyka =)

Je to trochu mozna matouci ale zcela v duchu MLP a smeru con, kterym to vedem Rainbowlaugh
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
tam jste mohli zase použít "nope" (opět od Big Maca)
"Proč bychom měli být dospělými, když nemůže být aspoň občas dětmi?" - 4. doctor

mé překlady: Vlákno s google docs nebo Wattpad
Odpovědět
Zkusil jsem to - graficky to zpusobovalo chaos a nebylo to tak designove kvalitativni.
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
Co si mám představit po pojmem lístky do sugar cube corner?
Odpovědět
No já si pod tím představují něco famózně mňamózního Pinkiehappy !

Sent by Ponyriffic Binary Hoofwriter
Love and Tolerate není hloupost.

723462958

vanamartincz@gmail.com
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)