Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czequestria 2014 - Con, ne sraz!
Ohledne parkovani u Krakova pozor - hlavne neparkovat v ulici a te zatacce vedouci zezadu do Krakova kde je zasobovani - policie to tam pravidelne kontroluje plus tamtudy mozna povezeme nase zasobovani Rainbowlaugh
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
(30.07.2014, 21:37)Melgarh Napsal(a): Seriously, obe hry maji v sobe songy z MLP a jsou komplet MLP themed a je pri tom spousta zabavy a lze si zazpivat treba i s nejakym Guest of Honour Rainbowlaugh

Rainbowderp Applejackconfused Derpyderp1
To jako že...? Nebo ne?

Nicméně, My Little Karaoke i Trotmania (DDR) jsou v první řadě hry... které se hrají trochu jinak, než jak jsme zvyklí. A dají se hrát v partě kamarádů Pinkiesmile
Making the world softer, one plushie at the time.

DeviantArt
Twitter
Odpovědět
Tož já žádný kámoše nemám, takže si budu muset nějáký ulovit
Steam Okuste můj skill!
DevArt - Okuste moje "umění"!
FiMfiction - Okuste moje povídky! (Eng only)

LIBSERKER OTP
Odpovědět
Proky a Divočák dávajte si pozor na OT (keď už, tak minimum, a pod spoiler button). Last warning.

Thanks za info o prakovaní, zatiaľ to vyzerá tak, že budem musieť aj ja docestovať autom.
Odpovědět
(30.07.2014, 18:56)niemand Napsal(a): Ještě bych se chtěl zeptat pražských řidičů - je tam někde možnost volného parkování na celý den? Nebo aspoň něčeho, kde bych za celý den nemusel dávat pětikilo?

Vím, že se v Praze zavedly nějaké parkovací zóny, které mi podstatně omezují možnost parkování v Praze, ale co jsem vyčetl na gůglu, tak se to zatím Prahy 8 netýká.

FYI: Google StreetView i letecké mapy na mapy.cz onoho místa jsou dost zastaralé (již dlouho fungující obchoďák je tam stále jako staveniště).

Informovali jsme se na parkování okolo hned při první prohlídce místa - ideální jsou prý dvě lokace:

1) V Těšínské ulici hned vedle KD Krakov (v tu roční dobu tam prý bývá prázdno)
2) V Olštýnské ulici (asi 100m východně od KD Krakov) je prostorné parkoviště, údajně bez poplatku (osobně jsem nekontroloval)

Jinak je též parkoviště v obchoďáku hned vedle. Hlavně neparkovat před vchody KD Krakov - zákazy jsem nezkoumal, ale prý tam policie někoho za parkování pokutovala.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
UPDATE - VENDORS


We've got the vendors assembled and now assigned to the tables! Venue map including the vendor tables is available at the bottom.

---

Tak a je to - vendoři byli "zpracováni" a byla jim přiřazena čísla která reprezentují číslo stolu u kterého budou. Mapka s celou budovou včetně plánku "Vendor" zóny je dole.

1-4 - My Little Workshop
Buttons, mugs, T-shirts, pillows, mousepads -- Placky, hrníčky, trička, podložky pod myš

5 - Yami Björk
Cosplay accessories and commissions -- Cosplay příslušenství a zakázkové práce

6 - Autokrator's Chest
Custom painted MLP figurines, posters, buttons, pendants, rings, linocuts, original arts -- Unikátně namalované MLP figurky, plakáty, placky, přívěšky, prsteny, vlastní obrázky

7 - Antošík
Posters of all sorts -- různé plakáty

8 - Schimy
Buttons, leather items, original arts -- Placky, kožené předměty a vlastní obrázky

9-10 - Dračí křídlo
Buttons, magnets, pendants, earrings, knitted items - Placky, magnety, přívěšky, náušnice, pletené věci

11 - 99%Angel CUSTOMS
Plushies, hand engraved glasses, custom pony patches and figures -- Plyšáci, ručně gravírované sklo, vlastnoručně dělané pony nášivky a figurky

12 - BladeRain
MLP jewelry - necklases, earings, pendants, keyrings -- MLP šperky, přívěšky, náušnice, náhrdelníky, klíčenky

13 - Dragoniana
Buttons, fimo ponies, plushies, T-shirts, bracelests, earings -- Placky, poníci z FIMA, plyšáci, trička, náramky, náušnice

14 - Xeelee
Buttons, blindbags, hand painted bags -- Placky, blindbagy, ručně malované tašky

Note: CZ/SK bronies & Czequestria & Crowdfunding items at stand no.7 !

Poznámka: CZ/SK bronies & Czequestria & Crowdfunding stánek s předměty je číslo 7 !


UPDATE - VENUE MAP W/ VENDOR TABLES

Aaand the promised map is right here:
[Obrázek: floor_plan_guide2_0.png]
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
(31.07.2014, 11:20)Jamis Napsal(a):
FYI: Google StreetView i letecké mapy na mapy.cz onoho místa jsou dost zastaralé (již dlouho fungující obchoďák je tam stále jako staveniště).

Informovali jsme se na parkování okolo hned při první prohlídce místa - ideální jsou prý dvě lokace:

1) V Těšínské ulici hned vedle KD Krakov (v tu roční dobu tam prý bývá prázdno)
2) V Olštýnské ulici (asi 100m východně od KD Krakov) je prostorné parkoviště, údajně bez poplatku (osobně jsem nekontroloval)

Jinak je též parkoviště v obchoďáku hned vedle. Hlavně neparkovat před vchody KD Krakov - zákazy jsem nezkoumal, ale prý tam policie někoho za parkování pokutovala.

Yop, snímky ze StreetView beru vždy s rezervou (na googlu je napsané, z jakého měsíce a roku jsou) Twilightsmile

V té Těšínské jsem to chtěl zkusit, ale řikal jsem si, jestli tam v sobotu a u kulturáku bude vůbec volno a na to parkoviště v Olštýnské jsem taky koukal. Nějak to tam projezdim a snad se tam místečko pro malé autíčko najde. A když ne, poprosim Melgarha (sakra, jak se to správně skloňuje? Rainbowlaugh ) aby basscanonem pár aut posunul Rainbowlaugh

Díky za rady.
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
Odpovědět
(30.07.2014, 21:06)Proky Napsal(a): Nikdy jsem nezkoušel DDR nebo karaoke. Proč bych to měl zkusit?
Ptám se ve smyslu otázky, ne negativního názoru.

Protoze je to neco noveho a mohlo by se to to libit?
Kazdy mame vlastni nazor a podle toho to bud chci nebo nechci zkusit. A ne alibisticky hledat jestli je to spravne nebo ne podle komunity a spolecnosti to zkusit ... . Stejny jako s MLP.

Karaoke https://www.youtube.com/watch?feature=pl...39OLw#t=14
DDR - https://www.youtube.com/watch?v=tru6NInX0eQ
+Google
Odpovědět
Tak mě napadla záludná otázka. Jakou měnu budou prodejci brát, euro nebo koruny nebo obě? U českých a slovenských bych se ani moc neptala, těm je to obvykle víceméně jedno, ale tím že tam budou i zahraniční by možná bylo dobré tuhle otázku pořešit a dát lidem vědět. Aby tam člověk pak nežmoulal stokoruny a nebyl smutnej když prodejce bude chtít jen eura, protože nebude mít na vracení nebo se mu to nebude chtít pak někde směňovat.
Odpovědět
UPDATE - TICKETS / LÍSTKY


Feeling Fancy ticket sale will end in the upcoming Weekend!!! We need to put some fancy colours on those shirts for you guys n gals!

---

Prodej lístků typu Feeling Fancy bude ukončen nadcházející víkend! Holt tričkám se už chce jít do tisku!

@Ithil: tohle je tezka vec k rozhodnuti - kazdy vendor bude mit "ucetnictvi" ve sve mene a donutit je to zmenit by moc neslo, na druhou stranu napr. My Little Workshop z Polska to meli v korunach mam dojem na FFku.

Aukce bude v korunach protoze to musime deklarovat uredne tudiz to menit pomoci CNB kurzu v dany moment neustale by byl totalni opruz.

Jo je tezky vymyslet neco, co jeste zadnej jinej con v EU ci USA nemusel resit.. damn.
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)