Hodnocení tématu:
  • 8 Hlas(ů) - 3.25 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Logo - hodnoceni
#61
Bum, podal sem nové logo Twilightsmile
.
Odpovědět
#62
(10.03.2016, 12:55)Azuliana Napsal(a): Potlesk pro snad prvního člověka v tomto vláknu, kdo přišel s konstruktivním nápadem, jak řešit ten hlavní problém - nedostatek log.

Až na to, že řešení nedostatku log není předmětem tohoto vlákna Rainbowwild
Elevea zdejší, Elevea webový
Ten, kdo historii nezná, je nucen ji opakovat. Ten, kdo historii nemaže, je nucen ji vysvětlovat.
Sborník, sborník, sborník!
Odpovědět
#63
OT Santhiras
To jako vážně? Že tobě se zdá logo velikostně ok tak se každý bude muset přizpůsobit?
Nezajímám se o webdesign, ale rozložení stránky by mělo mít nějaká pravidla a nějaké meze.
Když si otevřu stránku a téměř půlku zabírá logo tak to opravdu nevypadá dobře. (mám 16:10, lidi s 16:9 na tom budou ještě hůře)
Řeči typu že si máme přenastavit prohlížeč.... proč jako? Vše má být rozumně fungující na základním nastavení a různých monitorech.
Takže laskavě klid a nejdříve se zamyslet než produkovat tyto řeči.

Anyway, už jsem párkrát chtěl nějaký logo vytvořit, snad mě osvítí inspirace a nějak se k tomu dokopu. Pinkiesmile
"...I always thought they were lighthouses..."
"...Billions of lighthouses, stuck at the far end of the sky." - River (To the Moon)


http://farglider.deviantart.com/
Odpovědět
#64
K tomu rozložení (jen poněkud nechápu, proč taková prkotina vyproduje 7 stran a vedou se kolem ní tak ostré řeči):
já si otevřu hlavní stránku a vidím logo, důležitá tlačítka a panel nastavení + novinky z facebooku. Kdyby logo bylo na výšku poloviční, co si extra pomůžu? Že uvidím navíc ještě Novinky, Dotazy a Omezený přístup? Pinkiesmile Chápu, že jistá pravidla pro rozložení existují, ale v čem je např. toto rozložení http://mlparena.com/index.php?action=forum lepší pro lidi, co hledají něco z prostředka? No tak si holt zmáčku PgDown dvakrát navíc mno Pinkiesmile Aby něco fungovalo rozumně na všech monitorech v základním nastavení je trochu idealizovaná představa Pinkiesmile

Mohu mít návrh k tomuto vláknu? Že by se zamklo a hodilo do archívu, a případně se založilo nové (protože myšlenka jako taková "hodnotit loga" není vysloveně špatná, a na první stránce to ještě fungovalo), kde se nebude vše řešit na tolika stranách k jednomu logu znovu a znovu a hlavně ne tímto ostrým stylem?
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
#65
no ja se taky divim, ze to jeste resite Rainbowlaugh
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
#66
@Martin já ti nevím podle mě by bylo lepší uzavřít to a už nikdy se k tomu nevracet....
Ať si lidi řvou třeba do zdi kvuli tomu, že je nějaké logo ´´blbé´´.
Aspoň se tu nebudou tvořit tyto rakovinotvorné hádky. Twilightsmile
Power of Music djpon3

(◕‿◕✿)

Přispívám do PMVs a Generalni audio vlákno. Enjoy Raritywink
Steam
     
Odpovědět
#67
Co to je? Jako obrázek pěkný, úvodka na profil také v pohodě, ale jako logo bronies? Vážně? To písmo tam? A ta velikost? Promiňte, ale mně se to fakt nelíbí. Rainbowwild
Nekráčej přede mnou, možná za Tebou nepůjdu. Nekráčej za mnou, možná Tě nedokážu vést. Kráčej vedle mě a buď můj přítel.Twilightsmile
Odpovědět
#68
Nevidím v tom problém, loga si stejně málokdy všímám, jen pokud je fakt pěkné, na tomhle současném je nadpis Bronies CZ, je tam poník, co víc si přát? Rainbowlaugh
Temná strana síly
J3rykCZ DeviantArt
Odpovědět
#69
A hele, nemělo se už včera k večeru logo měnit?
Netrpělivě čekám na logo od Baterky a dalších Rainbowlaugh...
Odpovědět
#70
Ještě deset hodin? Pinkiehappy
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)