Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
5. výroční Zimní karaoke party
#81
Uvidím možná dorazím až se přihlásím Flutterryay
Odpovědět
#82
(07.11.2016, 17:33)FlutterTomCZ Napsal(a): Jenom  jsem se chtěl zeptat jestli ještě jsem na seznam čekání na platbu nebo jestli se mu to dávno zrušilo? Protože mu po týdnů nic nepřišlo.

A ještě se chci zeptat jestli jsou ještě volba místa.

Sent from my L300 using Tapatalk

Ahoj,
prosim posli maila na info@czskbronies.cz s tvoji mailovou adresou a jmenem, pod kterym jsi se registroval.

Listky jeste jsou, 100 je jich zabranych, blizime se ke konci kapacity ale jeste jsou!

-Mel
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
#83
Díky moc.
Všechny mnou stažené mlp epizody:
https://1drv.ms/u/s!Aql6aYM65g7kgbcr25Z6...w?e=NKYC4b
Odpovědět
#84
(07.11.2016, 18:06)Faristaili Napsal(a): Uvidím možná dorazím až se přihlásím Flutterryay

Mno, na "mozna" bych nespolehal, jak pises tady do ruznych vlaken - listky mohou jednoduse dojit a pak nebudeme moci prodavat na miste z duvodu kapacity. Doporucil bych si to ujasnit Pinkiehappy

Jiz jsme presahli stovku zabranych mist a program je skoro jiz hotov (ano, myslim na tebe a na tvoje staffaky, Pajzle!).
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
#85
Asi dva/tři dny zpátky sem vám orgům posílal mejla ohledně přepsání lístku na někoho jiného. Dorazil v pořádku? Nedošla mi totiž odpověď, ale zároveň mi thunderbird hlásí, že dorazil v pořádku.
Odpovědět
#86
@hviezdosz: Žádný e-mail ohledně tohoto nedorazil, ani neleží ve SPAMu. Na kterou adresu jsi dotaz posílal?
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#87
Jamis: sakrblé, já tušil, že to nějak nedorazilo. Posílal sem to na adresu info@czskbronies.cz Nicméně, teď sem vám přeposlal původního mejla, tak snad teď už to bude v pořádku.
Odpovědět
#88
jj, teď mail dorazil

Technická poznámka pro mě: atlas.cz/centrum.cz má evidentně stále velký problém s greylisting antispamem (už roky).
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#89
Huh, pokusím se přijít na Zimní karaoke. Protože by to byla moje první Zimní karaoke v praze  Rainbowlaugh
Odpovědět
#90
Done~!
A teď se jde řešit ubytování, a plánovat a vyrobit kostým. Meh Rainbowlaugh
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)